FreecoNet

1 FreecoNet

Wakacje bez roamingu, czyli nowa oferta FreecoNet dla organizacji turystycznych

freeconetPrzed wyruszeniem w zagraniczną podróż, turyści muszą dopilnować szeregu istotnych spraw, które zapewnią im spokojne wakacje. Aby zagwarantować podróżującym komfort wypoczynku i swobodę komunikacji, FreecoNet przygotował aplikację mobilną, która umożliwia wykonywanie połączeń za granicą bez konieczności aktywowania kosztownego roamingu. Dzięki specjalnej ofercie FreecoNet skierowanej do firm działających w branży turystycznej, biura podróży będą mogły zaoferować swoim klientom jeszcze bardziej kompleksową usługę wypoczynkową.

Czytaj dalej »Wakacje bez roamingu, czyli nowa oferta FreecoNet dla organizacji turystycznych

2 FreecoNet

FreecoNet: Nie płać za roaming za granicą

freeconetFreecoNet, lider polskiego rynku VoIP, przedstawia nową propozycję dla osób wyjeżdżających na wakacje za granicę. Na rynku pojawiła się właśnie aplikacja mobilna, umożliwiająca korzystanie z FreecoNet przy użyciu smartfona bez konieczności aktywacji roamingu. Dzięki temu nawet za granicą użytkownicy mogą rozmawiać przez telefon komórkowy za darmo lub za grosze. Za każdym razem, gdy znajdą się w zasięgu sieci Wi-Fi.

Czytaj dalej »FreecoNet: Nie płać za roaming za granicą

FreecoNet w nowej odsłonie

FreecoNet – lider rynku telefonii VoIP, zmienia się na dobre. Właśnie debiutuje z nową odsłoną strony internetowej oraz „odświeżonym” logotypem. Istotnym założeniem wprowadzanych zmian jest nowa jakość komunikacji z klientem, oparta na prostym i zrozumiałym przekazie. Wszystkie prowadzone działania wpisują się w strategię marki, jako przyjaznej i dostępnej dla każdego.

Czytaj dalej »FreecoNet w nowej odsłonie

FreecoNet stawia na mobilność

3 FreecoNetFreecoNet – lider rynku VoIP, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, rozpoczął intensywny rozwój w kierunku technologii mobilnych, umożliwiających wykonywanie codziennych obowiązków w terenie, poza siedzibą firmy. W ofercie dla swoich klientów wprowadził narzędzia pozwalające na rozwój biznesu bez kosztownych inwestycji w specjalistyczny sprzęt. Prace nad aplikacjami mobilnymi stają się tym samym priorytetowym kierunkiem rozwoju marki.

Czytaj dalej »FreecoNet stawia na mobilność

Datera z Gigaset

Datera SA, polska firma projektująca i wdrażająca zaawansowane technologicznie rozwiązania telekomunikacyjne, wzbogaciła swoją ofertę o najwyższej klasy telefony IP uznanej na świecie niemieckiej firmy Gigaset.

Czytaj dalej »Datera z Gigaset

Zapomnij o roamingu – rozmawiaj taniej za granicą

Niespełna miesiąc dzieli nas od wakacji, w czasie których wielu Polaków na co dzień pracujących za granicą przyjedzie na urlop w rodzinne strony. Z pewnością będą oni chcieli kontaktować się z rodziną i przyjaciółmi pozostałymi za granicą, aby móc podzielić się swoimi wrażeniami z pobytu w naszym kraju. Zanim jednak do tego dojdzie, warto sprawdzić istniejące, alternatywne względem sieci komórkowej, sposoby komunikacji. Okazuje się bowiem, że na rynku dostępne są rozwiązania, dzięki którym za zagraniczne rozmowy telefoniczne nie zapłacimy fortuny. Warto przyjrzeć się im bliżej, aby poznać ich możliwości i ograniczenia, a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę.

Czytaj dalej »Zapomnij o roamingu – rozmawiaj taniej za granicą

FreecoNet zaprasza do testowania wideokonferencji iMeet

FreecoNet, lider telefonii VoIP, wraz z amerykańskim partnerem technologicznym – firmą PGi uruchomił ofertę specjalną. Dziesięciu wybranych klientów otrzyma możliwość bezpłatnego testowania wideokonferencji iMeet przez cały miesiąc! To niepowtarzalna okazja do zrecenzowania tego innowacyjnego narzędzia biznesowego, niedostępnego jeszcze na polskim rynku.

Czytaj dalej »FreecoNet zaprasza do testowania wideokonferencji iMeet

FreecoNet ponownie wspiera WOŚP

Aiton Caldwell SA, lider hostowanych usług telekomunikacyjnych, ponownie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Poprzez FreecoNet – jedną ze swoich marek – udostępnił częstochowskiemu sztabowi Fundacji infrastrukturę oraz pakiet usług telekomunikacyjnych na czas przygotowań do XX Finału WOŚP, który odbędzie się już 8 stycznia 2012 roku.

Czytaj dalej »FreecoNet ponownie wspiera WOŚP