FreecoNet Tlenofon

Aiton Caldwell SA zanotował wzrost przychodów o 47 proc.

Aiton Caldwell SA, lider hostowanych usług telekomunikacyjnych (SaaS) dla polskiego sektora MSP, opublikował wyniki finansowe za 2011 roku. Przychody ze sprzedaży, po zmianie polityki rachunkowości, wyniosły 10,2 mln zł, wzrastając tym samym o 47 proc. wobec roku wcześniejszego. W 2012 roku Zarząd stawia na rozwój marek własnych i ekspansję zagraniczną.

Czytaj dalej »Aiton Caldwell SA zanotował wzrost przychodów o 47 proc.

Firma z VoIP jak wielka korporacja

Małe i średnie firmy to obecnie najszybciej rosnąca grupa użytkowników telefonii internetowej. Do VoIP przyciągają je nie tylko oszczędności na rachunkach telefonicznych, ale także zaawansowane usługi dodane. To właśnie za ich sprawą nawet jednoosobowe przedsiębiorstwo może przenieść się w świat rozwiązań telekomunikacyjnych zarezerwowanych do niedawna jedynie dla korporacji.

Czytaj dalej »Firma z VoIP jak wielka korporacja

Ruszyły Telekonferencje24.pl

Telekonferencje24.pl to nowy serwis internetowy stworzony przez FreecoNet Tlenofon SA, który umożliwia skorzystanie z usługi operatora polegającej na organizowaniu telekonferencji. Usługa jest bezpłatna i pozwala na uczestnictwo w telekonferencji nieograniczonej liczbie osób, niezależnie od tego, z jakiej sieci telefonicznej korzystają.

Czytaj dalej »Ruszyły Telekonferencje24.pl

Nowe promocje we FreecoNet

FreecoNet Tlenofon SA – jeden z wiodących operatorów VoIP – wprowadził właśnie kolejne promocje dla swoich klientów. W ofercie, skierowanej zarówno do obecnych użytkowników, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają korzystanie z usług FreecoNet, dostępny jest profesjonalny sprzęt VoIP, darmowe doładowania konta oraz możliwość bezpłatnego testowania usług.

Czytaj dalej »Nowe promocje we FreecoNet

Bezpłatne rozmowy między FreecoNet i Tlenofonem

Rozmowy między użytkownikami FreecoNet i Tlenofonu są już bezpłatne. To kolejny etap ogłoszonej w lutym br. fuzji dwóch głównych graczy na krajowym rynku VoIP. Zapewnienie użytkownikom obu platform darmowych połączeń to ważna część integracji technicznej. Operator pracuje obecnie głównie nad strategią nowej marki i uatrakcyjnieniem obecnej oferty.Czytaj dalej »Bezpłatne rozmowy między FreecoNet i Tlenofonem