FRANKE

Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke Centinox finalistą prestiżowego konkursu Dobry Wzór 2012

Komplet zlewozmywak Franke Centinox wraz z baterią Centinox Pull Down został zakwalifikowany do finału konkursu Dobry Wzór 2012, organizowanego już po raz dziewiętnasty przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Grono finalistów zostało wyłonione spośród najlepiej zaprojektowanych produktów i usług, oferowanych na polskim rynku.

Czytaj więcej »Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke Centinox finalistą prestiżowego konkursu Dobry Wzór 2012

Ekspresowa i niedroga odmiana kuchni

Każdy z nas marzy o pięknej i funkcjonalnej kuchni. Poważny remont kuchni wymaga jednak inwestycji, a perspektywa robót w domu może skutecznie zniechęcić. Na szczęście nie każda kuchnia potrzebuje kompleksowych zmian. Często modernizacje, nie wymagające dużych nakładów finansowych wystarczą, aby nadać zupełnie nowy wygląd kuchni, funkcjonalny i zwyczajnie ciekawszy. Szybką metamorfozę wnętrz można przeprowadzić w ciągu jednego weekendu.

Czytaj więcej »Ekspresowa i niedroga odmiana kuchni

Mikro-blog Franke z okazji Milan Design Week 2012

Franke – szwajcarski producent znakomitych systemów kuchennych, znany z najwyższej jakości i niepowtarzalnego wzornictwa z dumą zaprasza do śledzenia bezprecedensowej relacji z kwietniowej wystawy w Mediolanie. Mikro-blogowa strona TUMBLR będzie swoistym reportażem na żywo ze stoiska Franke, dokumentacją atrakcji i wydarzeń, towarzyszących ekspozycji.

Czytaj więcej »Mikro-blog Franke z okazji Milan Design Week 2012

Zadbany zlewozmywak – wizytówka każdej kuchni

Wiele kuchennych czynności wymaga dostępu do bieżącej wody, dlatego jednym z ważniejszych elementów wyposażenia kuchni jest zlewozmywak z baterią. Dzisiejsze zlewozmywaki spełniają nie tylko funkcje praktyczne, związane z gotowaniem i zmywaniem, ale dzięki bogatej ofercie wzorów i materiałów, mogą też być efektownym elementem wystroju wnętrza. Aby jednak na długo zachowały ładny wygląd musimy pamiętać o jednej zasadzie – regularnej pielęgnacji.

Czytaj więcej »Zadbany zlewozmywak – wizytówka każdej kuchni