FORUM

90. perfumeria Sephora w Polsce w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach

Sephora, lider rynku kosmetyków luksusowych oraz najbardziej innowacyjna sieć perfumerii w Polsce, otworzyła dzisiaj swoją 90. perfumerię w Polsce, w centrum handlowym FORUM w Gliwicach. Salon perfumeryjny o powierzchni całkowitej wynoszącej ponad 240 m2, mieszczący się na parterze centrum handlowego FORUM w Gliwicach, jest drugą lokalizacją Sephora w tym mieście.

Czytaj więcej »90. perfumeria Sephora w Polsce w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach

Nowe wymagania energooszczędności – remonty i modernizacje

Archeton Sp. z o.o., firma architektoniczna, a jednocześnie wydawca katalogów z projektami domów „Dom na miarę” i „Projekty domów” oraz serwisów: archeton.pl i domnamiare.pl, objął patronatem II Ogólnopolski Kongres Zarządców i Administratorów Nieruchomości. Nowe wymagania energooszczędności – remonty i modernizacje – dokumentacja i kontrole.Czytaj więcej »Nowe wymagania energooszczędności – remonty i modernizacje

Ocena energetyczna budynków – pierwsze wnioski

Po 3 miesiącach od wejścia w życie Dyrektywy Unijnej 2002/91/WE, 27 marca odbył się I Ogólnopolski Kongres Podsumowujący Funkcjonowanie Nowych Założeń Ministerstwa Infrastruktury w zakresie oceny energetycznej i certyfikacji budynków, nad którym patronat medialny objęła firma architektoniczna ARCHETON Sp. z o.o., wydawca katalogów z projektami domów „Dom na miarę” i „Projekty domów” oraz serwisów: domnamiare.pl, energooszczednydom.info.
Czytaj więcej »Ocena energetyczna budynków – pierwsze wnioski

Pierwsze wnioski na temat oceny energetycznej budynków już za miesiąc

Archeton Sp. z o.o., firma architektoniczno-budowlana, a jednocześnie wydawca katalogów z projektami domów „Dom na miarę” i „Projekty domów” oraz serwisów: archeton.pl, energooszczednydom.info, domnamiare.pl, objął patronatem medialnym I Ogólnopolski Kongres Podsumowujący Funkcjonowanie Nowych Założeń Ministerstwa Infrastruktury w zakresie oceny energetycznej i certyfikacji budynków.
Czytaj więcej »Pierwsze wnioski na temat oceny energetycznej budynków już za miesiąc