Archiwa tagu: Forum IAB

Środowisko i człowiek – prelekcja o ludzkiej adaptacji na Forum IAB 2012

Już pierwsze edycje Forum IAB wyróżniały się na tle innych tego typu konferencji niezwykle ciekawymi prelekcjami. Poprzednie odsłony wydarzenia uświetniali między innymi Seth Godin czy Gary Vaynerchuk, tegoroczne Forum gościć będzie wokalistę Iron Maiden, Bruce’a Dickinsona. Pozostałe nazwiska prelegentów są równie ciekawe – swoją prezentację przedstawi między innymi znany antropolog prof. dr hab. Boguslaw Pawłowski.

Forum IAB 2012: takiego show na pewno jeszcze nie widziałeś

Do rozpoczęcia Forum IAB tegorocznej edycji Forum IAB zostało pięć tygodni, a tymczasem Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska ujawnia pierwsze nazwiska prelegentów. Tegoroczna odsłona wydarzenia na pewno przejdzie do historii, bowiem jako keynote speaker wystąpi… Bruce Dickinson z zespołu Iron Maiden!

Gary Vaynerchuk prelegentem na Forum IAB

Forum IAB, to coroczna konferencja organizowana przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Każda jej edycja przyciąga przedstawicieli branży interaktywnej oraz marketerów światowej sławy prelegentami. Tegorocznym gościem specjalnym imprezy będzie Gary Vaynerchuk, który połączy się na żywo z uczestnikami konferencji.

FORUM IAB 2010 pod patronatem Ministerstwa Gospodarki

Wiceprezes Rady Ministrów Waldemar Pawlak w oficjalnym piśmie objął tegoroczne FORUM IAB honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki. FORUM IAB 2010 to czwarta edycja najbardziej inspirującej konferencji internetowej roku, która odbędzie się już 3 i 4 listopada w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

Forum IAB 2008 – druga edycja najciekawszej konferencji internetowej roku

Wybitni profesjonaliści od marketingu i reklamy internetowej z całej Europy po raz drugi spotkają się na  Forum IAB, które odbędzie się 6-7 listopada 2008r, w warszawskim hotelu Marriott. Konferencja będzie okazją do dyskusji o najnowszych trendach w interaktywnej reklamie i ciekawych rozwiązaniach marketingowych, które pojawiły się na rynku.