Archiwa tagu: FORTUNE

UPS ponownie wybrany

UPS po raz kolejny zdobył tytuł „Najbardziej podziwianej firmy na świecie” branży przemysłowej w dorocznym rankingu magazynu FORTUNE. Firma znalazła się także w gronie 50 najlepiej rozpoznawalnych marek  na świecie. UPS uzyskał najwyższą średnią punktów wśród przedsiębiorstw przemysłowych z całego świata (8,20 pkt na 10 możliwych). Poza firmą UPS, ponad osiem punktów udało się uzyskać… Czytaj dalej »

SAS Institute numerem jeden w rankingu 100 Najlepszych Pracodawców magazynu Fortune

SAS Institute – lider w dziedzinie business analytics – zajął pierwsze miejsce w dorocznym rankingu najlepszych pracodawców w Ameryce “100 Best Companies to Work For”  opublikowanym przez magazyn Fortune.  SAS zdobył najwyższe oceny w zestawieniach firm zapewniających najlepszą opieką nad dziećmi, najwyższej klasy świadczenia zdrowotne oraz efektywne programy wspierające procesy zachowania równowagi pomiędzy pracą a… Czytaj dalej »

Porównanie polskich firm ze światową czołówką – Wyniki globalnego rankingu Hay Group i „Fortune”

Od 1997 roku magazyn „Fortune” wraz z globalną firmą doradczą Hay Group publikuje wyniki rankingu „Most Admired Companies”. W tym roku po raz pierwszy polskie przedsiębiorstwa będą mogły porównać się ze światową czołówką, bowiem organizatorzy rankingu – Hay Group oraz „Fortune” – udostępnili firmom nowe narzędzie diagnostyczne oparte na wynikach badania.

Juniper Networkd na liscie magazynu FORTUNE

Wydawnictwo FORTUNE ogłosiło, że firma Juniper Networks, lider rynku wysokowydajnych sieci, znalazła się na 84 miejscu w dwunastym dorocznym rankingu „100 firm, w których najlepiej się pracuje”. Pełna lista i dodatkowe informacje znalazły się w wydaniu magazynu FORTUNE z 2 lutego oraz są dostępne pod adresem FORTUNE.com/bestcompanies.