FORTUNA

EURO-podsumowanie bukmacherów, czyli na kogo stawiali gracze Fortuny?

EURO 2012 było dla wszystkich fanów futbolu wyjątkowym świętem. Uczestnicy zakładów sportowych w kolekturach i serwisie internetowym Fortuna zakłady bukmacherskie nie tylko na bieżąco śledzili przebieg piłkarskich spotkań, ale również aktywnie obstawiali ich wyniki. Od rozpoczęcia mistrzostw, gracze zgodnie zakładali, że w finałowej rozgrywce spotkają się reprezentacje Niemiec i Hiszpanii. Na taki finał stawiało bowiem 82% uczestników zakładów. Jednak po porażce naszych zachodnich sąsiadów w półfinałowym meczu z Włochami, zdecydowanym faworytem mistrzostw została już Hiszpania.

Czytaj dalej »EURO-podsumowanie bukmacherów, czyli na kogo stawiali gracze Fortuny?

Fortuna zapłaci za klientów 6% podatku od zakładów w czasie EURO

FORTUNA zakłady bukmacherskie www.efortuna.pl – przyłączając się do wielkiego piłkarskiego świętowania – przygotowała wyjątkową niespodziankę dla uczestników zakładów. Operator zamierza opłacić za klientów połowę, czyli 6% stawki podatku od wszystkich zakładów, które zostaną przyjęte od 1 czerwca aż do finału rozgrywek EURO 2012.

Czytaj dalej »Fortuna zapłaci za klientów 6% podatku od zakładów w czasie EURO

Rozgrywki siatkówki plażowej w Pszycznie

W dniach 1–3 czerwca pszczyński rynek zamieni się w wakacyjny kurort. To właśnie tutaj startuje „Plaża Open”, cykl letnich imprez sportowych i rozrywkowych, sponsorowany przez Fortuna zakłady bukmacherskie www.efortuna.pl. Miłośnicy i pasjonaci siatkówki będą mogli spróbować swoich sił w turniejach na specjalnie usypanej plaży, wziąć udział w lekcjach zumby oraz warsztatach prowadzonych przez Marcina Prusa – wielokrotnego reprezentanta Polski w siatkówce. 56 par będzie rywalizowało o tytuł najlepszej drużyny podczas inaugurującego cyklu turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Pszczyny.

Czytaj dalej »Rozgrywki siatkówki plażowej w Pszycznie