Tag Archives: Fortuna Entertainment Group

Fortuna Entertainment Group – wzrost zysku netto o 19%

Fortuna Entertainment Group N.V. (FEG) w I połowie 2011 roku, według wstępnych, nieaudytowanych danych, odnotowała skonsolidowany zysk netto w wysokości 8,6 mln euro. Oznacza to wzrost o 19,1% w stosunku do analogicznego okresu 2010 roku. W I połowie 2011 roku wartość zakładów przyjętych przez FEG (Amounts Staked) wyniosła 209 mln euro, co stanowi wzrost o 9,1% rok do roku.

Fortuna Entertainment Group złożyła ofertę przejęcia Sazki

Fortuna Entertainment Group N.V. (FEG) – wiodący w Europie Środkowej i Wschodniej operator zakładów wzajemnych, działający w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech – bierze udział w przetargu na przejęcie spółki Sazka, tradycyjnego operatora loterii w Czechach. Fortuna złożyła ofertę akwizycji Josefowi Cupka, obecnemu syndykowi Sazki, w związku z ogłoszoną w dniu 30 maja upadłością tego podmiotu

Fortuna Entertainment Group powołała zespół ds. loterii

Fortuna Entertainment Group – wiodący w Europie Środkowej i Wschodniej operator zakładów wzajemnych, działający w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech – konsekwentnie realizuje główny cel oferty publicznej akcji: uruchomienie loterii w Czechach. Spółka powołała zespół specjalistów odpowiedzialnych za wdrożenie projektu, pod kierownictwem Martina Illnera. Uruchomienie loterii planowane jest w połowie 2011 roku.

Fortuna uruchomi loterię w Czechach

Spółka zależna od Fortuna Entertainment Group N.V. (Fortuna) – największej w Europie Środkowej i Wschodniej pod względem obrotów grupy prowadzącej zakłady wzajemne – działająca w Czechach FORTUNA sázková kancelář, a.s., zawarła umowę z Intralot Holdings International, czołowym dostawcą zintegrowanych systemów do organizacji gier i loterii. W ramach kontraktu Intralot zapewni Fortunie nawet do 5000 terminali do prowadzenia loterii, której uruchomienie w Czechach planowane jest w 2011 roku.

Fortuna Entertainment Group ogłasza zamiar sprzedaży akcji na giełdach papierów wartościowych w Warszawie i Pradze

Fortuna Entertainment Group N.V. (Fortuna) – największa w Europie Środkowej i Wschodniej pod względem obrotów grupa prowadząca zakłady wzajemne – zamierza przeprowadzić ofertę publiczną oraz wprowadzić akcje do obrotu na giełdach papierów wartościowych w Warszawie i Pradze.

Fortuna Entertainment Group – 12% wzrost sumy zakładów w I półroczu 2010

Fortuna Entertainment Group (Fortuna) – największa w Europie Środkowej i Wschodniej firma prowadząca zakłady wzajemne w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech – konsekwentnie zwiększa wyniki finansowe. Suma zakładów przyjętych przez Grupę Fortuna w I półroczu 2010 wyniosła prawie 192 mln euro – o 12% więcej w porównaniu do tego samego okresu roku poprzedniego (171 mln euro).