Archiwa tagu: Fortress Gifts

Ultramodny gadżet Fortress Gifts

Moda zatacza kręgi. Wraz z tegorocznym szałem na neonowe i fluorescencyjne kolory, świat powtórnie oszalał na punkcie plastikowych zegarków, w takich właśnie kolorach. Fortress Gifts, lider w wielkowolumenowych promocjach gadżetowych, znany z niebanalnych pomysłów i dotrzymywania kroku trendom modowym, tym razem stawia na… zegarek.

Miseczka origami od Fortress Gifts

Fortress Gifts lider na rynku masowych promocji gadżetowych prezentuje produkt, który spełnia wiele funkcji. Miseczka origami to specjalna wiosenna propozycja, która oprócz swego podstawowego przeznaczenia również bawi i zajmuje minimum miejsca w twojej torbie.

Budzimy emocje – Interaktywnie o produktach promocyjnych, Fortress Gifts na facebooku

Fortress Gifts, specjalizujący w realizacji wielkowolumenowych promocji gadżetowych dla firm, wykorzystał w komunikacji z klientami media społecznościowe. Dołączył do grona podmiotów posiadających swój profil na facebooku. Możliwości, interaktywność portalu bardzo dobrze wpisuje się w temat promocji gadżetowych. Fortress Gifts budzi emocje …

Fortress Gifts dla promocji sprzedaży Lubella ActiVita

W ramach kampanii towarzyszącej promocji nowego produktu płatków z pełnego ziarna z owocami, marki Lubella ActiVita, producent Grupa Maspex Wadowice przygotowała akcję promocyjną dla Klientów. Gadżet zrealizował Fortress, specjalizujący się w promocjach gadżetowych dla firm (Fortress Gifts). Działaniami promocyjnymi objęto punkty sprzedaży na ternie całego kraju. Akcja potrwa do końca sierpnia.

Świątecznie w Wydawnictwie KDC

Wydawnictwo KDC (Klub Dla Ciebie) wprowadza Klientów w świąteczną atmosferę. Przygotowało akcję zachęcającą do zakupu książek. Powyżej określonej wartości zakupu książek, dołączony zostanie prezent – zestaw kartek świątecznych, przygotowany przez Fortress, specjalizującą się w wielowolumenowych promocjach gadżetowych dla firm (Fortress Gifts).