Archiwa tagu: Fortinet

Fortinet wprowadza nowy FortiManager, FortiAnalyzer i FortiMail serii 200D

Fortinet wprowadza nowe urządzania serii 200D FortiManager, FortiAnalyzer i FortiMail znacznie wydajniejsze niż z seria 100C, adresowane zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych firm z rozbudowaną siecią oddziałów, które poszukują rozwiązań bezpieczeństwa o większej skalowalności z możliwością filtrowania poczty oraz analizą zdarzeń w sieci.

Nowe urządzenia FortiGate dla małych firm i oddziałów

Fortinet wprowadza na rynek trzy nowe zintegrowane urządzenia zabezpieczające ze swojej flagowej serii FortiGate. FortiGate-300C, FortiGate-600C i FortiGate-1000C przeznaczone są dla średniej wielkości firm oraz oddziałów dużych instytucji, a także dostawców aplikacji i świadczących usługi zdalnego dostępu do oprogramowania (SaaS).

Nowy FortiWeb – 4.0 MR2 firmy Fortinet zabezpiecza poufne dane

Fortinet prezentuje nową wersję oprogramowania dla rodziny FortiWeb – 4.0 MR2. Rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo aplikacji internetowych i XML firewall w celu ochrony, zachowania równowagi i przyspieszenia aplikacji internetowych, baz danych i wymiany informacji między nimi. FortiWeb jest przeznaczony dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz dostawców aplikacji internetowych i dostawców SaaS.