Przejdź do treści

Fortinet

Nowości Fortinet w zakresie BYOD i ochrony sieci bezprzewodowych

Fortinet zaprezentował cztery nowe bezprzewodowe punkty dostępowe oraz trzy modele tokenów, pozwalających na uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Nowości rozszerzają ofertę Fortinet w obszarze zabezpieczeń przed zagrożeniami wynikającymi z popularyzacji biznesowego wykorzystania osobistych urządzeń mobilnych (trend BYOD – Bring Your Own Device) oraz w zakresie ochrony sieci bezprzewodowych.

Czytaj dalej »Nowości Fortinet w zakresie BYOD i ochrony sieci bezprzewodowych

Fortinet wprowadza nowy FortiManager, FortiAnalyzer i FortiMail serii 200D

Fortinet wprowadza nowe urządzania serii 200D FortiManager, FortiAnalyzer i FortiMail znacznie wydajniejsze niż z seria 100C, adresowane zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych firm z rozbudowaną siecią oddziałów, które poszukują rozwiązań bezpieczeństwa o większej skalowalności z możliwością filtrowania poczty oraz analizą zdarzeń w sieci.

Czytaj dalej »Fortinet wprowadza nowy FortiManager, FortiAnalyzer i FortiMail serii 200D

Nowy FortiClient firmy Fortinet – system bezpieczeństwa dla platform iOS i Android

Fortinet wprowadził nową wersję FortiClient  -oprogramowania do ochrony klienckich punktów końcowych z systemem iOS i Android. Rozwiązanie wzmocni bezpieczeństwo firmowej sieci przed zagrożeniami wynikającymi z coraz  popularniejszego wśród młodych pracowników trendu BYOD. Bring Your Own Device polega na używaniu własnych urządzeń mobilnych do celów służbowych. Aplikacje FortiClient można pobrać bezpłatnie ze sklepów iTunes oraz Google Play: http://itunes.apple.com/us/app/forticlient/id525600370?mt=8 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fortinet.forticlient&hl=en.

Czytaj dalej »Nowy FortiClient firmy Fortinet – system bezpieczeństwa dla platform iOS i Android

Nowy FortiGate 5140B z najwyższej serii urządzeń Fortinet

Fortinet wprowadził na rynek nową platformę do ochrony dużych środowisk sieciowych FortiGate 5140B. Urządzenie należy do serii największych rozwiązań producenta, z rodziny FortiGate 5000, która jest adresowana do firm klasy enterprise, dostawców usług oraz operatorów telekomunikacyjnych. Nowy FortiGate 5140B obsługuje dwa rodzaje nowych kart (blade): FortiSwitch 5203B i FortiMail 5002B, które stworzone zostały w architekturze ATCA.

Czytaj dalej »Nowy FortiGate 5140B z najwyższej serii urządzeń Fortinet

Nowe urządzenia FortiGate dla małych firm i oddziałów

Fortinet wprowadza na rynek trzy nowe zintegrowane urządzenia zabezpieczające ze swojej flagowej serii FortiGate. FortiGate-300C, FortiGate-600C i FortiGate-1000C przeznaczone są dla średniej wielkości firm oraz oddziałów dużych instytucji, a także dostawców aplikacji i świadczących usługi zdalnego dostępu do oprogramowania (SaaS). Rozwiązania zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa sieci i jednocześnie gwarantują jej dużą wydajność. Wszystkie spełniają standardy PCI DSS i HIPAA i chronią dane osobowe przed wyciekiem lub kradzieżą zarówno z instytucji finansowych, jak i placówek zdrowia publicznego. Rozwiązania można również wykorzystywać do ochrony mobilnych użytkowników oraz rozwiązań w chmurze.

Czytaj dalej »Nowe urządzenia FortiGate dla małych firm i oddziałów

Nowy FortiWeb – 4.0 MR2 firmy Fortinet zabezpiecza poufne dane

Fortinet prezentuje nową wersję oprogramowania dla rodziny FortiWeb – 4.0 MR2. Rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo aplikacji internetowych i XML firewall w celu ochrony, zachowania równowagi i przyspieszenia aplikacji internetowych, baz danych i wymiany informacji między nimi. FortiWeb jest przeznaczony dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz dostawców aplikacji internetowych i dostawców SaaS.

Czytaj dalej »Nowy FortiWeb – 4.0 MR2 firmy Fortinet zabezpiecza poufne dane