FortiManager

Fortinet wprowadza nowy FortiManager, FortiAnalyzer i FortiMail serii 200D

Fortinet wprowadza nowe urządzania serii 200D FortiManager, FortiAnalyzer i FortiMail znacznie wydajniejsze niż z seria 100C, adresowane zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych firm z rozbudowaną siecią oddziałów, które poszukują rozwiązań bezpieczeństwa o większej skalowalności z możliwością filtrowania poczty oraz analizą zdarzeń w sieci.

Czytaj więcej »Fortinet wprowadza nowy FortiManager, FortiAnalyzer i FortiMail serii 200D

Fortinet wzmacnia bezpieczeństwo usług w chmurze dzięki nowej rodzinie wirtualnych rozwiązań

Fortinet przedstawił cztery nowe rozwiązania, które umożliwiają dostarczanie usług „cloud computing” zapewniając bezpieczeństwo wirtualnych środowisk. Zwirtualizowane systemy FortiGate, FortiManager, FortiAnalyzer i FortiMail adresowane są głównie do administratorów dużych sieci i operatorów oferujących swoje usługi w chmurze.

Czytaj więcej »Fortinet wzmacnia bezpieczeństwo usług w chmurze dzięki nowej rodzinie wirtualnych rozwiązań

Fortinet chroni sieć Lotto

Veracomp SA, wyłączny dystrybutor produktów Fortinet w Polsce, dostarczył wraz z integratorem bezpieczne.it sprzęt do zabezpieczenia sieci informatycznej Totalizatora Sportowego. Rozwiązanie oparte na produktach FortiGate, FortiManager oraz FortiAnalyzer ma za zadanie chronić infrastrukturę sieciową we wszystkich placówkach na terenie naszego kraju. Główne korzyści ze zmian, to oszczędności i gwarancja ciągłości działania aplikacji.
Czytaj więcej »Fortinet chroni sieć Lotto