Archiwa tagu: Forrester Consulting

W jaki sposób detaliści średniej wielkości mogą zrównoważyć efekt skali wykorzystywany przez większe firmy?

Jak wynika z badań Forrester Consulting, przeprowadzonych na zlecenie firmy Columbus, 44 proc. przedsiębiorców średniej wielkości, którzy zajmują się dystrybucją i handlem, planuje wdrożyć rozwiązania e-commerce w najbliższych 12 miesiącach. Wysoki priorytet przypisano także rozwiązaniom, usprawniającym zarządzanie lojalnością klientów (48 proc.) oraz cenami i promocjami (42 proc.)

Juniper Networks wprowadza infrastrukturę sieci nowej generacji dla przedsiębiorstw rozproszonych

Firma Juniper Networks, Inc. (NASDAQ: JNPR), lider na rynku wysokowydajnych sieci, poinformowała dzisiaj o swojej infrastrukturze sieci następnej generacji przeznaczonych dla rozproszonych geograficznie przedsiębiorstw, w tym o czterech dodatkach do rodziny bram usługowych serii SRX oraz nowych przełącznikach ethernetowych klasy podstawowej serii EX.

Niezależne badania wykazują, że całkowity koszt posiadania (TCO) maleje przy wdrożeniu systemu JUNOS

Firma Juniper Networks Inc. (NASDAQ: JNPR), lider na rynku wysokowydajnych sieci,  ogłosiła wyniki nowego badania, które pokazuje że całkowity koszt posiadania (TCO) [sieci] spada w firmach, które zastosowały oprogramowanie JUNOS® – operacyjny system sieciowy integrujący w sobie kierowanie ruchu, jego przełączanie i usługi sieciowe.

Straty finansowe efektem nieporozumień na styku biznesu i IT

Warszawa, 14.07.2008r. Firma Compuware ujawniła wyniki badań przeprowadzonych na jej zlecenie przez Forrester Consulting, z których wynika, że spośród 81% firm, które posługują się umowami SLA średnio ¾ dochowuje zawartych w tych umowach ustaleń. Wiele firm wskazuje także, iż niska wydajność aplikacji prowadzi bezpośrednio do wzrostu kosztów i utraty przychodów. Eksperci Forrester Consulting jako główną… Czytaj dalej »