Przejdź do treści

Formuła 1

Ile F1 straciła bez Kubicy?

Zainteresowanie Formułą 1 w Polsce w minionym sezonie osłabło. Dziennikarze napisali o 28,8 proc. artykułów mniej niż na temat rywalizacji z udziałem Roberta Kubicy w 2010 roku. W tamtym sezonie ponad połowa tekstów dotyczących wyścigów przynajmniej wzmiankowała o polskim kierowcy – wynika z raportu „Formuła 1” przygotowanego przez „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”.

Czytaj dalej »Ile F1 straciła bez Kubicy?

Nowa witryna internetowa koncernu Bridgestone

  • przez

Ruszyła nowa globalna witryna www.bridgestone.com. Serwis wzbogacono o dodatkowe funkcje, które ułatwią korzystanie z jego zawartości. Użytkownicy Internetu znajdą na Bridgestone.com szeroki zakres informacji przedstawiających globalne działania koncernu Bridgestone. Projekt przygotowano z myślą o wielokolturowej grupie odbiorców, aby zawartość serwisu była przystępna dla internautów na całym świecie.

Czytaj dalej »Nowa witryna internetowa koncernu Bridgestone

Łukasz Leśniewski finalistą konkursu Bridgestone e-reporter 2009

  • przez

Ruszyła runda otwierająca wspieranej przez Bridgestone Serii GP2, która odbyła się podczas Grand Prix F1 Hiszpanii w Barcelonie 8 maja . Wzięli w niej udział finaliści konkursu dziennikarskiego Bridgestone e-reporter, wybrani przez międzynarodowe jury, składające się z europejskich dziennikarzy motoryzacyjnych oraz przedstawicieli świata sportów motorowych.  Spośród polskich zgłoszeń sędziowie docenili pracę Łukasza Leśniewskiego,  24-letniego studenta dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

Czytaj dalej »Łukasz Leśniewski finalistą konkursu Bridgestone e-reporter 2009