Archiwa tagu: FORMAT

Specjaliści rekomendują Super Księgę Podatkową

Obecna od 15 lat na rynku Super Księga Podatkowa cieszy się zainteresowaniem i zaufaniem firm oraz biur rachunkowych. Klienci sięgają po nią z chęcią, ze względu na jej czytelny interfejs oraz łatwość w obsłudze. Program stworzono w taki sposób, aby w jednym miejscu znalazły się najbardziej przydatne funkcje wykorzystywane przy rozliczaniu instytucji różnego typu.

Gospodarka magazynowa w sklepie internetowym – SAMozatrudnienie z dodatkiem Minimagazyn

E-handel to znak naszych czasów. Decydując się na taką postać sprzedaży należy być świadomym wagi procesów logistycznych, a w szczególności magazynowania. Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT, wychodząc na przeciw wyzwaniom współczesnego handlu, opracowało dodatek do programu SAMozatrudnienie, który umożliwia kontrolę stanów magazynowych, a tym samym usprawnia procesy sprzedażowe.

Zmiana formy zatrudnienia – jak na niej zyskać?

W dobie kryzysu gospodarczego wielu pracodawców zmuszonych jest do obniżania kosztów działalności swojej firmy. Widmo zwolnień krąży nad pracownikami z różnych działów w strukturach firm. Alternatywą dla wypowiedzenia umowy o pracę może być przejście pracownika z umowy o pracę na samozatrudnienie.

Profesjonalna pomoc dla biura rachunkowego – Super KSIĘGA PODATKOWA™

Profesjonalizm pod kątem merytorycznym i formalno–prawnym to cel, który chcą osiągnąć małe i średnie biura rachunkowe. Nadążanie za zmianami przepisów i trendów rynkowych stało się dla wielu z nich warunkiem przetrwania. Oczywisty kierunek rozwoju rachunkowości to wprowadzanie profesjonalnych programów księgowo – finansowych, jak Super KSIĘGA PODATKOWA, oferowana przez firmę FORMAT.