FORMAT

Specjaliści rekomendują Super Księgę Podatkową

Obecna od 15 lat na rynku Super Księga Podatkowa cieszy się zainteresowaniem i zaufaniem firm oraz biur rachunkowych. Klienci sięgają po nią z chęcią, ze względu na jej czytelny interfejs oraz łatwość w obsłudze. Program stworzono w taki sposób, aby w jednym miejscu znalazły się najbardziej przydatne funkcje wykorzystywane przy rozliczaniu instytucji różnego typu.
Czytaj więcej »Specjaliści rekomendują Super Księgę Podatkową

STEMPEL® – nowoczesne narzędzie do obsługi przesyłek pocztowych

Każda firma w swojej działalności, w większym lub mniejszym zakresie, korzysta z usług pocztowych. Począwszy od wysyłania zwykłych listów, a skończywszy na skomplikowanej wysyłce przesyłek pobraniowych, czy kurierskich. By uniknąć żmudnego wypisywania druków i zaoszczędzić czas warto zainwestować w program do zarządzania wysyłkami.
Czytaj więcej »STEMPEL® – nowoczesne narzędzie do obsługi przesyłek pocztowych

Gospodarka magazynowa w sklepie internetowym – SAMozatrudnienie z dodatkiem Minimagazyn

E-handel to znak naszych czasów. Decydując się na taką postać sprzedaży należy być świadomym wagi procesów logistycznych, a w szczególności magazynowania. Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT, wychodząc na przeciw wyzwaniom współczesnego handlu, opracowało dodatek do programu SAMozatrudnienie, który umożliwia kontrolę stanów magazynowych, a tym samym usprawnia procesy sprzedażowe.
Czytaj więcej »Gospodarka magazynowa w sklepie internetowym – SAMozatrudnienie z dodatkiem Minimagazyn

Nie kupuj kota w worku – przetestuj FORMAT krok po kroku

Zanim zdecydujemy się na zakup programu księgowego, który ma nam służyć latami warto go wcześniej poznać. Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT udostępnia na swojej stronie internetowej bezpłatne 60-dniowe pełne wersje testowe programów. Teraz bez pośpiechu możemy przetestować program przed jego zakupem.
Czytaj więcej »Nie kupuj kota w worku – przetestuj FORMAT krok po kroku

Profesjonalna pomoc dla biura rachunkowego – Super KSIĘGA PODATKOWA

Profesjonalizm pod kątem merytorycznym i formalno–prawnym to cel, który chcą osiągnąć małe i średnie biura rachunkowe. Nadążanie za zmianami przepisów i trendów rynkowych stało się dla wielu z nich warunkiem przetrwania. Oczywisty kierunek rozwoju rachunkowości to wprowadzanie profesjonalnych programów księgowo – finansowych, jak Super KSIĘGA PODATKOWA, oferowana przez firmę FORMAT.
Czytaj więcej »Profesjonalna pomoc dla biura rachunkowego – Super KSIĘGA PODATKOWA

Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem – księgowość małej firmy z programem Samozatrudnienie

Wiele osób prowadzących jednoosobową firmę sądzi, że sprawy związane z księgowością i podatkami są ponad ich siły. Nic bardziej mylnego! Biuro Informatyki Stosowanej Format udowadnia, że dzięki programowi Samozatrudnienie nawet początkujący użytkownik doskonale sobie z nimi poradzi.
Czytaj więcej »Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem – księgowość małej firmy z programem Samozatrudnienie