Archiwa tagu: FM Bank

KNF boi się procesu

Komisja Nadzoru Finansowego wycofała się z wydanej w kwietniu decyzji nakazującej zbycie wszystkich akcji FM Banku będących w posiadaniu spółki celowej Abris Capital Partners. KNF odpowiedziała na pytania Bankier.pl, co było motywem tej decyzji.

Podwyżka oprocentowania depozytów w FM Banku

Po raz kolejny w tym miesiącu FM Bank podniósł oprocentowanie depozytów terminowych. Wzrosło oprocentowanie lokat standardowych i lokat z dzienną kapitalizacją, zakładanych w złotówkach na okres 3, 6, 12, 18 i 24 miesięcy. Zmiana oprocentowania dotyczy zarówno przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

FM Bank podwyższył oprocentowanie depozytów

FM Bank uatrakcyjnił ofertę depozytów terminowych. Wzrosło oprocentowanie lokat standardowych i lokat z dzienną kapitalizacją, zakładanych w złotówkach na 12, 18 i 24 miesiące. Od 17 stycznia br., FM Bank podniósł stawki oprocentowania części oferowanych przez siebie produktów depozytowych.

Nowy członek Zarządu w FM Banku

10 stycznia br. Rada Nadzorcza FM Banku S.A. powołała na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Piotra Górskiego, który będzie sprawował bezpośredni nadzór nad Departamentem Sprzedaży, Departamentem Wsparcia Sprzedaży, a także Departamentem Marketingu i Biurem Obsługi Telefonicznej Call Center.

Nowy program oszczędnościowy w FM Banku

FM Bank, we współpracy z firmą ubezpieczeniową Amplico Life, wprowadził do oferty długoterminowy program oszczędnościowy „FM na Przyszłość” (w formie umowy grupowego ubezpieczenia na dożycie) – z zagwarantowaną wysokością sumy ubezpieczenia na dożycie, wypłacaną ubezpieczonemu na koniec trwania programu. Program przeznaczony jest dla klientów zainteresowanych długoletnim i systematycznym pomnażaniem oszczędności – w szczególności w celu uzupełnienia… Czytaj dalej »

Pewny zarobek z FM Bankiem

Od 1 listopada br. klienci FM Banku mogą korzystać z nowej promocji „Zakupy z premią”. W ramach oferty, każdy klient banku otrzyma premię w wysokości 0,5% kwoty transakcji za każdą transakcję bezgotówkową dokonaną przy użyciu karty debetowej. Klienci, którzy wolą oszczędzać również zarabiają dzięki stałemu oprocentowaniu środków na rachunku bieżącym na poziomie 3,5% w skali roku.