FM Bank

KNF boi się procesu

Komisja Nadzoru Finansowego wycofała się z wydanej w kwietniu decyzji nakazującej zbycie wszystkich akcji FM Banku będących w posiadaniu spółki celowej Abris Capital Partners. KNF odpowiedziała na pytania Bankier.pl, co było motywem tej decyzji.Czytaj dalej »KNF boi się procesu

Pierwsza platforma dla mikro i małych firm na polskim Facebooku

W czwartek 3 lutego br. wystartowała pierwsza na polskim Facebooku wirtualna platforma dla mikro i małych firm. Jest ona skierowana przede wszystkim do przedstawicieli małego biznesu i właścicieli firm, ale także do wszystkich tych, którzy dopiero myślą o założeniu własnej działalności gospodarczej. Podstawowym celem platformy jest wspieranie pasji, jaka towarzyszy ludziom podczas tworzenia i  prowadzenia własnego biznesu, jak również pomoc w stawianiu pierwszych kroków przy zakładaniu firmy.

Czytaj dalej »Pierwsza platforma dla mikro i małych firm na polskim Facebooku

FM Bank podwyższył oprocentowanie depozytów

FM Bank uatrakcyjnił ofertę depozytów terminowych. Wzrosło oprocentowanie lokat standardowych i lokat z dzienną kapitalizacją, zakładanych w złotówkach na 12, 18 i 24 miesiące. Od 17 stycznia br., FM Bank podniósł stawki oprocentowania części oferowanych przez siebie produktów depozytowych. Lokata 12-miesięczna oprocentowana jest na 5,3 proc. (dotychczas 5 proc.), lokata 18-miesięczna także na 5,3 proc. (do tej pory 5,1 proc.), a 24-miesięczna na 5,5 proc. (wcześniej 5,4 proc.). Stawki te obowiązują zarówno dla depozytów zakładanych w placówkach banku, jak i dla lokat terminowych zakładanych za pośrednictwem Internetu.

Czytaj dalej »FM Bank podwyższył oprocentowanie depozytów

Nowy program oszczędnościowy w FM Banku

FM Bank, we współpracy z firmą ubezpieczeniową Amplico Life, wprowadził do oferty długoterminowy program oszczędnościowy „FM na Przyszłość” (w formie umowy grupowego ubezpieczenia na dożycie) – z zagwarantowaną wysokością sumy ubezpieczenia na dożycie, wypłacaną ubezpieczonemu na koniec trwania programu. Program przeznaczony jest dla klientów zainteresowanych długoletnim i systematycznym pomnażaniem oszczędności – w szczególności w celu uzupełnienia środków dostępnych po przejściu na emeryturę.

Czytaj dalej »Nowy program oszczędnościowy w FM Banku

Pewny zarobek z FM Bankiem

Od 1 listopada br. klienci FM Banku mogą korzystać z nowej promocji „Zakupy z premią”. W ramach oferty, każdy klient banku otrzyma premię w wysokości 0,5% kwoty transakcji za każdą transakcję bezgotówkową dokonaną przy użyciu karty debetowej. Klienci, którzy wolą oszczędzać również zarabiają dzięki stałemu oprocentowaniu środków na rachunku bieżącym na poziomie 3,5% w skali roku.

Czytaj dalej »Pewny zarobek z FM Bankiem

FM Bank ze specjalną ofertą kredytową dla właścicieli firm wykonujących wolne zawody

FM Bank rozszerzył wcześniej wprowadzoną, specjalną ofertę kredytową dla lekarzy i stomatologów o kolejne wolne zawody. Teraz także notariusz, adwokat, radca prawny, architekt, biegły rewident i weterynarz, będący przedsiębiorcami, mogą liczyć na niższe oprocentowanie kredytu przy uproszczonej ocenie zdolności kredytowej.

Czytaj dalej »FM Bank ze specjalną ofertą kredytową dla właścicieli firm wykonujących wolne zawody