Archiwa tagu: fly.pl

Jak zaplanować wakacje bez ryzyka?

Planując wymarzone wakacje staramy się zadbać o najdrobniejsze szczegóły, poczynając od wyboru idealnego miejsca i hotelu, po wyselekcjonowanie dodatkowych atrakcji. Co jednak, gdy tuż przed terminem wylotu okaże się, że z przyczyn losowych nie możemy wyjechać? W takiej sytuacji nieocenione okazuje się ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wyjazdu.

Sylwestrowa noc za granicą z fly.pl

Do ostatniego dnia roku coraz bliżej, więc warto już teraz zastanowić się nad tym, jak i gdzie można go spędzić. Internetowe biuro podróży Fly.pl już w październiku wprowadziło do sprzedaży ofertę wyjazdów zagranicznych na Sylwestra, przygotowaną przez renomowane biura podróży. Dla szukających ciekawych propozycji, Fly.pl przygotował zestawienie najciekawszych 7-dniowych wyjazdów sylwestrowych.

Egzotyczne wakacje w środku zimy

Biura podróży po zakończeniu sezonu wakacyjnego rozpoczęły już aktywną kampanię promowania oferty zimowej. Jeżeli nie jesteśmy miłośnikami nart oraz zimowej aury, touroperatorzy mogą zaoferować nam bardzo atrakcyjną ofertę wyjazdów zimowych w najbardziej egzotyczne miejsca na świecie.

Fly.pl w programie PAYBACK – najkorzystniejszy przelicznik wydanych pieniędzy na punkty PAYBACK

Dnia 16 września 2009 roku ruszył w Polsce multipartnerski Program Bonusowy PAYBACK. Internetowe biuro podróży Fly.pl jest jedyną w Programie PAYBACK firmą ze swojego segmentu. Klienci Fly.pl będą otrzymywać punkty według najlepszego przelicznika – 1 punkt za każdą wydaną na Fly.pl złotówkę. Zebrane punkty będzie można potem wymienić na atrakcyjne nagrody.

Fly.pl przenosi obsługę Contact Center do Easygo.pl

Przełom na rynku internetowych usług turystycznych w Polsce. Od teraz klientów obu portali turystycznych obsługiwać będzie jeden zespół konsultantów należący do EasyGo.pl. Zawarta umowa ma podnieść skuteczność sprzedażową Fly.pl. Portal turystyczny EasyGo.pl jako jedyny z tzw. pierwszej trójki w polskiej e-turystyce zamknął rok 2008 dodatnim wynikiem finansowym.