Florian Fels

Axel Springer Polska i INFOR PL podpisały porozumienie biznesowe

W poniedziałek 1 czerwca Axel Springer Polska i INFOR PL podpisały porozumienie tworzące wspólne przedsięwzięcie biznesowe. Zgodnie z planowaną transakcją Axel Springer Polska obejmie 49 proc. udziałów w spółce INFOR Biznes, do której wniesie swój drukowany tytuł – DZIENNIK Polska Europa Świat – oraz serwis internetowy Dziennik.pl.

Czytaj więcej »Axel Springer Polska i INFOR PL podpisały porozumienie biznesowe

Axel Springer Polska uruchamia serwis rekrutacyjny StepStone.pl

Axel Springer Polska poszerza portfolio serwisów z ofertami pracy. Wydawca uruchomił w kwietniu StepStone.pl – portal rekrutacyjny na licencji wiodącego dostawcy usług z sektora zarządzania kapitałem ludzkim w Europie. Serwis uzupełnia ofertę rekrutacyjną Axel Springer Polska, która obejmuje także Grupę Praca.info, sekcję Praca na stronach Dziennika.pl i Centrum Karier na Students.pl.
Czytaj więcej »Axel Springer Polska uruchamia serwis rekrutacyjny StepStone.pl

Wspólny newsroom Dziennika i serwisu dziennik.pl. Marta Bratkowska Wydawcą dziennika.pl

Axel Springer Polska zdecydował o powołaniu wspólnego newsroomu dla Dziennika i dziennika.pl. Funkcjonujące dotychczasowo odrębne redakcje zostaną zintegrowane w nowy, wspólny dla wersji drukowanej i elektronicznej zespół redakcyjny. W ten sposób realizowany jest następny etap internetowej strategii rozwoju firmy, polegającej na konsekwentnej rozbudowie obecności treści informacyjnych w Internecie oraz na rozwoju organizacyjnym wydawnictwa. Czytaj więcej »Wspólny newsroom Dziennika i serwisu dziennik.pl. Marta Bratkowska Wydawcą dziennika.pl