FlexNet

35 fabryk L’Oreal startuje z systemem Apriso

Projekt był jednym z największych, w które zaangażowano polski zespół wdrożeniowy Apriso. Francuska centrala L’Oreal chciała zestandaryzować procesy w 35 fabrykach, unifikując i redukując jednocześnie koszty utrzymania międzynarodowej infrastruktury IT. Dla oddziałów priorytetem zaś była redukcja kosztów produkcji, logistyki oraz stanów magazynowych.Czytaj więcej »35 fabryk L’Oreal startuje z systemem Apriso

Sens wdrożenia według Value Assessment

Value Assessment, czyli audyt wartości, jaką producent może zyskać reorganizując swoje procesy produkcyjne i logistyczne. Program, od kilku lat realizowany w Europie Zach. i Ameryce. Teraz dostępny jest także dla Polski. To dobry moment. Firmy mogą dokładnie dowiedzieć się, ile zaoszczędzą dzięki nowym rozwiązaniom – mówi Dariusz Kudzia, prezes Apriso Polska, dostawca systemu FlexNet klasy MES/MOM.

Czytaj więcej »Sens wdrożenia według Value Assessment

Apriso zwiększa zatrudnienie

Z 80 do 100 osób chce zwiększyć zatrudnienie polski oddział Apriso, dostawcy systemu FlexNet do zarządzania produkcją i logistyką.  – Dekoniunktura wymusza reorganizację firm. Niektóre wcześniej wcale nie myślały o inwestycjach w nowe  technologie. Dziś jest inaczej. Mamy dużo pracy – wyjaśnia Dariusz Kudzia, prezes Apriso Polska.
Czytaj więcej »Apriso zwiększa zatrudnienie

Apriso wprowadza na rynek inspektora jakości

Quality Planning – tak nazywa się, oparte na architekturze SOA, najnowsze rozwiązanie Apriso do zarządzania planami inspekcji jakości. – Jeśli firmy chcą istotnie zredukować koszty, powinny wyeliminować wadliwą produkcję. W tym obszarze kryją się gigantyczne oszczędności – wyjaśnia Miłosz Majta, odpowiedzialny w Apriso za rozwój nowego produktu.
Czytaj więcej »Apriso wprowadza na rynek inspektora jakości