Fischer Trading Group

Wystartowała zupełnie nowa odsłona serwisu informacyjnego hurtidetal.pl

Wydawca miesięcznika HURT & DETAL, firma Fischer Trading Group, zaprezentowała nową odsłonę portalu hurtidetal.pl. Od 5 września 2011 uczestnicy rynku FMCG mają dostęp do platformy z bieżącymi informacjami na temat handlu, wzbogaconej o wiele nowych funkcjonalności. Głównym zadaniem nowego portalu hurtidetal.pl jest wspieranie Kupców w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej »Wystartowała zupełnie nowa odsłona serwisu informacyjnego hurtidetal.pl

„FOOD from POLAND” promuje polskie produkty w Paryżu

W dniach 17-21 października 2010 „FOOD from POLAND” – anglojęzyczny magazyn specjalistów branży FMCG – obecny jest na jednej z bardziej prestiżowych imprez branży spożywczej, międzynarodowych targach SIAL w Paryżu. Jako jedyne pismo z Polski reprezentuje rodzimy rynek FMCG wśród tysięcy wystawców z całego świata. Stoisko redakcji znajduje się w Hali 5A, magazyn jest także dostępny w punkcie Ministerstwa Rolnictwa oraz na stoiskach wielu polskich producentów, gdzie przedstawiciele Redakcji w aktywny sposób wspierają i promują polskie specjały.

Czytaj więcej »„FOOD from POLAND” promuje polskie produkty w Paryżu

Food&life – nowy miesięcznik w segmencie pism luksusowych

Ekskluzywny magazyn Food&life jest nowym miesięcznikiem, skierowanym do ludzi biznesu, osób dobrze sytuowanych, dynamicznych i nastawionych na sukces. Wydawnictwo Fischer Trading Group wprowadzi pismo na rynek jeszcze w 2010 roku. Jest to jedyny ogólnopolski magazyn łączący tematykę lifestyle z zagadnieniami prestiżowych marek FMCG.

Czytaj więcej »Food&life – nowy miesięcznik w segmencie pism luksusowych