Firma Dobrze Widziana

EGB Investments S.A. wśród nominowanych do finału konkursu „Firma Dobrze Widziana”

EGB Investments S.A. znalazła się wśród 5 przedsiębiorstw nominowanych do finału z województwa kujawsko-pomorskiego. Kapituła konkursu „Firma Dobrze Widziana” wyróżnia firmy, które w poszczególnych województwach są postrzegane i oceniane jako najbardziej odpowiedzialne społecznie.

Czytaj więcej »EGB Investments S.A. wśród nominowanych do finału konkursu „Firma Dobrze Widziana”

Poldanor SA wyróżniony w konkursie „Firma Dobrze Widziana”

Firma Poldanor SA znalazła się wśród pięciu nominowanych przedsiębiorstw z województwa pomorskiego w konkursie „Firma Dobrze Widziana”, który nagradza firmy o najbardziej odpowiedzialnym społecznie wizerunku. Uroczysta gala wręczenia nagród laureatom z województw pomorskiego i kujawsko-pomorskiego odbyła się 9 lutego br. w Hotelu Pod Orłem w Bydgoszczy.

Czytaj więcej »Poldanor SA wyróżniony w konkursie „Firma Dobrze Widziana”

Ceramika Paradyż doceniona za CSR oraz wysokiej klasy produkty

Firma Dobrze Widziana – takim mianem może poszczycić się Ceramika Paradyż. Gala wręczenia nagród odbyła się 30 marca 2011 w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. Organizator konkursu – Business Centre Club – docenił zaangażowanie firmy w politykę jakościową, dbałość o pracowników oraz inwestycje w społeczność lokalną.

Czytaj więcej »Ceramika Paradyż doceniona za CSR oraz wysokiej klasy produkty

Ceramika Paradyż dobrze widziana

14 grudnia 2010 podczas spotkania Business Centre Club w Radomiu odbyło się uroczyste wręczenie nominacji drugiej edycji konkursu „Firma Dobrze Widziana”. Projekt ma na celu wyłonienie przedsiębiorstw, których wizerunek jest najbardziej odpowiedzialnym społecznie. Wśród wyróżnionych firm znalazła się Ceramika Paradyż, jeden z największych producentów płytek ceramicznych w Polsce.

Czytaj więcej »Ceramika Paradyż dobrze widziana

Unity Line – Firma Dobrze Widziana

Unity Line zostało wyróżnione tytułem Firma Dobrze Widziana w konkursie organizowanym przez Związek Pracodawców Business Centre Club i Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Forum Związków Zawodowych. Tytuł został przyznany w uznaniu zaangażowania i realizowania idei odpowiedzialności społecznej w regionie przez szczecińskiego przewoźnika promowego. Oficjalna gala odbędzie się 13 października w hotelu Radisson SAS w Szczecinie.Czytaj więcej »Unity Line – Firma Dobrze Widziana