Archiwa tagu: Fiore

FIORE – na spotkanie z przyjemnością

Marka FIORE powraca na rynek w udoskonalonej recepturze i odmienionej szacie graficznej. Pierwszy na polskim rynku, kobiecy szampański koktajl, trafia właśnie na półki sklepowe. Musujące FIORE wzbogacone naturalnym sokiem ze świeżych truskawek, brzoskwiń bądź winogron ze szczepu muscat to jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna kompozycja smakowa, stworzona specjalnie z myślą o kobietach.

Nowa strona Piccolo

Firma Ambra zmienia pozycjonowanie marki Piccolo – lidera segmentu musujących napojów bezalkoholowych dla dzieci. Dotychczas z Piccolo świętowano urodziny i Sylwestra. Teraz marka proponuje celebrowanie również innych uroczystości rodzinnych, zapraszając przy tym rodziców do wspólnego świętowania ze swoimi pociechami.

Ruszył sklep internetowy firmy Fiore

Firma Fiore kontynuuje swoją współpracę z agencją interaktywną ATOM. Po wcześniejszym wykonaniu projektu strony internetowej oraz działaniom mających na celu osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarkach, podjęto decyzję o stworzeniu sklepu internetowego z produktami marki Fiore wzbogaconego o moduł intergracji z systemem Symfonia.