Archiwa tagu: Financial Times

Jak przezwyciężyć bariery związane z konsolidacją firm?

Mimo że specjaliści z zakresu fuzji i przejęć dostrzegają wiele przeszkód związanych z konsolidacją firm, blisko jedna trzecia z nich nie planuje żadnych zmian w zakresie integracji aktywów niematerialnych przedsiębiorstw – wynika z globalnego badania przeprowadzonego przez firmę doradczą Hay Group oraz serwis ekonomiczny ”mergermarket” należący do Grupy Financial Times.

Jak przezwyciężyć bariery związane z konsolidacją firm

Mimo że specjaliści z zakresu fuzji i przejęć dostrzegają wiele przeszkód związanych z konsolidacją firm, blisko jedna trzecia z nich nie planuje żadnych zmian w zakresie integracji aktywów niematerialnych przedsiębiorstw – wynika z globalnego badania przeprowadzonego przez firmę doradczą Hay Group oraz serwis ekonomiczny ”mergermarket” należący do Grupy Financial Times.

Kryzys to także szansa dla Polski

Redakcja serwisów biznesowych portalu Onet.pl przy współpracy z „Financial Times”, „Gazetą Prawną” oraz PKPP Lewiatan zorganizowała konferencję pt. „Czy i kiedy Polska oraz Europa Środkowa odzyskają zaufanie inwestorów?”. Konferencja odbyła się 8 grudnia w siedzibie ITI w Warszawie.