Archiwa tagu: Filmweb

Orły 2014 – Nagroda Publiczności wyłoniona przez społeczność Filmwebu

Filmweb – największy i najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy – został patronem medialnym 16. edycji Orłów, nagród Polskiej Akademii Filmowej. W ramach patronatu na serwisie zrealizowana zostanie szeroka kampania reklamowa, prowadzone będą działania redakcyjne, a przede wszystkim wspólnie wyłoniony zostanie laureat Nagrody Publiczności.

Filmweb wchodzi do gry

Filmweb wzbogacił się o dział dotyczący gier wideo. Od dziś na Filmwebie, obok bazy filmów, będzie rozwijana również baza gier, tak jak to jest na największych światowych serwisach filmowych, IMDb.com czy też francuskim Allocine. Prócz tego na stronach będą pojawiały się teksty dotyczące tematyki growej.

OS3 promuje w sieci babski wieczór z Redd’s

OS3 multimedia przygotowała aktywności internetowe akcji „Babski Wieczór? Tylko z Redd’s!”, kolejnej odsłony kampanii wspierającej markę Redd’s (Kompania Piwowarska). Na potrzeby kampanii powstała strona internetowa www.babskiwieczor.pl, zawierająca praktyczne porady, jak zorganizować niezapomniany wieczór w towarzystwie przyjaciółek i Redd’s. Ideę babskiego wieczoru promuje Dorota Gardias. W ramach aktywności prowadzony jest konkurs  na relację z babskiego wieczoru,… Czytaj dalej »

Kongres Kultury – Jakiego kina oczekuje polski widz?

Polskie kino powinno być wynikiem wolności twórcy, wolne od cenzury i polityki – uważa ponad 76% badanych, którzy wzięli udział  w ankiecie Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Filmwebu. Wyniki ankiety zostały zaprezentowane wczoraj przez dyrektor Instytutu Agnieszkę Odorowicz na Kongresie Kultury Polskiej.