Przejdź do treści

Filmteractive Festival

Sławomir Idziak, David Kang i Christopher Sandberg wśród prelegentów drugiej edycji Filmteractive Festival

Sławomir Idziak, znany operator filmowy, reżyser i scenarzysta będzie uczestnikiem i prelegentem drugiej edycji Filmteractive Festivalu. Obok niego w gronie prelegentów znajdą się także m.in. David Kang, wiceprezes koncernu Estee Lauder Companies odpowiedzialny za obszar digital czy Christopher Sandberg, dwukrotny zwycięzca International Emmy Awards. Istotnym punktem w programie festiwalu, dostępnym już na stronie internetowej, będzie debata dotycząca przyszłości telewizji.

Czytaj dalej »Sławomir Idziak, David Kang i Christopher Sandberg wśród prelegentów drugiej edycji Filmteractive Festival

Pierwsza nagroda Filmteractive Festival dla interaktywnej podróży „Fading Community”

Ponad 200 gości, kolejne kilkadziesiąt osób oglądających relacje na żywo, reżyser Sławomir Idziak przekonujący, że interaktywne opowiadania są przyszłością telewizji oraz pierwsza nagroda w konkursie dla interaktywnej podróży „Fading Community” – to bilans zakończonej niedawno pierwszej edycji Filmteractive Festivalu, który odbył się Łodzi. Organizatorzy już szykują się do kolejnej, przyszłorocznej, jeszcze bardziej rozbudowanej  edycji.

Czytaj dalej »Pierwsza nagroda Filmteractive Festival dla interaktywnej podróży „Fading Community”

iTVP HD patronem strategicznym I edycji Filmteractive Festival

Ośrodek iTVP HD został patronem strategicznym pierwszej edycji Filmteractive Festivalu, nowego festiwalu i konkursu poświęconego filmom tworzonym z myślą o nowych mediach. Festiwal odbędzie się w dniach 22-23 września w Łodzi. Od dziś działa nowa strona festiwalu: www.filmteractivefestival.pl, na której można już zamawiać wejściówki na to wydarzenie. Na potrzeby promocji festiwalu stworzony został specjalny film animowany, którego autorem jest Krzysztof Ostrowski, a dźwięk stworzył Kamil Łazikowski.

Czytaj dalej »iTVP HD patronem strategicznym I edycji Filmteractive Festival