Archiwa tagu: Filestube.com

Xevin Consulting szkoli uczestników Global Startup Challenge

Od początku lipca do połowy sierpnia 2010 Xevin Consulting zrealizuje 6 modułów szkoleniowych w ramach których uczestnicy 8 zwycięskich zespołów Global Startup Challenge zdobędą wiedzę niezbędną do tworzenia i realizacji projektów typu Startup.

Wybrano najlepsze projekty w programie Global Startup Challenge 2010

1 lipca br., w Szczecinie rozpoczęły się warsztaty dla najlepszych projektów typu start-up, które zgłosiły się do Programu Global Startup Challenge 2010 – pierwszej w Polsce inicjatywy skierowanej do twórców projektów internetowych o najwyższym potencjale, rokujących odniesienie sukcesu w skali globalnej. Spośród ponad stu zgłoszeń, które napływały do organizatorów do 16 czerwca, wybrano osiem kilkuosobowych… Czytaj dalej »

Global Startup Challenge 2010, czyli „na dobry start” w globalnej sieci

Rozpoczynający się właśnie Program Global Startup Challenge 2010 to pierwsza w Polsce inicjatywa skierowana do twórców projektów internetowych o najwyższym potencjale, rokujących odniesienie sukcesu w skali globalnej. Celem Programu jest wyłonienie i wsparcie merytoryczne, technologiczne oraz finansowe najlepszych pomysłodawców z całej Europy.

MamBiznes.pl wybrał najlepsze pomysły na e-biznes roku 2009

Koniec roku to tradycyjnie czas podsumowań, zestawień i rankingów. Redakcja portalu MamBiznes.pl po raz pierwszy postanowiła wybrać najlepsze internetowe startupy roku. Jakie ciekawe projekty pojawiły się na polskim rynku? Czy pod tym względem mijający rok był lepszy od poprzedniego? Czy pojawiły się pomysły, które mają szansę zawojować nie tylko krajowy rynek? Zapraszamy do zapoznania się… Czytaj dalej »