Fild.NET

Multishoring.info zaoferuje w Europie usługi w modelu nearshoringowym

Multishoring.info (http://www.multishoring.info) to nowo powstała organizacja oferująca firmom europejskim usługi IT w modelu nearshoringowym. Organizacja działa jako zrzeszeniem konsultantów z wiodących firm w Polsce, które specjalizują się w różnych obszarach i technologiach IT. Pomysłodawcą i założycielem Multishoring.info jest Fild.NET, integrator rozwiązań Microsoft, z dużym doświadczeniem w realizacji projektów nearshoringowych.

Czytaj więcej »Multishoring.info zaoferuje w Europie usługi w modelu nearshoringowym

AudioCodes z Fild.NET

Fild.NET – spółka specjalizująca się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft – podpisała umowę partnerską z AudioCodes, producentem zaawansowanych rozwiązań do transmisji głosu w sieciach IP.Czytaj więcej »AudioCodes z Fild.NET

ISO pod kontrolą z Fild.NET

„ISO – lepsza kontrola nad systemem” – to temat najnowszej konferencji organizowanej przez Fild.NET, która odbędzie się 13 stycznia br. w Warszawie. W jej trakcie specjaliści zaprezentują, jak przy pomocy ogólnodostępnych narzędzi informatycznych z rodziny Microsoft Office usprawnić pracę działów zarządzania jakością ISO.
Czytaj więcej »ISO pod kontrolą z Fild.NET