Archiwa tagu: FIFA 09

Finał Polski WCG Polska 2009 zakończony! Znamy skład Reprezentacji Polski

W niedzielę o godzinie 20:40 zakończył się ostatni mecz finałowy na tegorocznych rozrywkach World Cyber Games Polska 2009. Tym samym znamy już większość składu Reprezentacji Polski, która wyjedzie do Chengdu w Chinach walczyć o medale z najlepszymi zawodnikami z całego świata.

Cztery otwarte turnieje Cyberareny36i6

Startują zapisy do pierwszych internetowych turniejów organizowanych w ramach akcji „Mocne uderzenie Cyberareny36i6”. Na początek miłośnicy gier komputerowych będą mogli zmierzyć się w cyberprzestrzeni w cztery popularne tytuły multiplayer – StarCraft, Race Driver: GRID, FIFA 09 oraz Counter-Strike 1.6. Wartość nagród przeznaczonych na turniejowe rozgrywki wyniesie 3200 złotych.

Eliminacje World Cyber Games Polska 2009 zakończone

Znamy już wszystkich finalistów World Cyber Games Polska 2009, polskiej edycji największej na świecie olimpiady sportów elektronicznych. Wczoraj rozegrane zostały ostatnie pojedynki. Najlepsi gracze spotkają się na Finale Polski 19 i 20 września w warszawskim Centrum Handlowym Blue City.

Łódź ostatnim przystankiem Trick Truck Plus

W dniach 20 i 21 sierpnia odbędzie się ostatni przystanek wakacyjnej trasy Trick Truck Plus. Charakterystyczna ciężarówka wypełniona sprzętem komputerowym, konsolowym i muzycznym zatrzyma się przed Halą Arena (ŁKS) znajdującą się na ulicy Bendurskiego.

Mobilne „miasto rozrywki” w Gdyni

W dniach 14 i 15 sierpnia wakacyjne miasteczko Trick Truck Plus zawita do Gdyni. Charakterystyczna ciężarówka wypełniona sprzętem konsolowym, komputerowym i muzycznym zatrzyma się przy Hali Sportowo – Widowiskowej „Gdynia” znajdującej się na ul. Górskiego 8.

Cyberarena36i6 na toruńskich Błoniach

W piątek tj. 7 sierpnia w Toruniu rozpocznie się dwudniowy przystanek zorganizowany w ramach wakacyjnej akcji Trick Truck Plus. Charakterystyczna ciężarówka wypełniona sprzętem komputerowym, muzycznym i konsolowym pojawi się na Błoniach nad Wisłą, gdzie dostarczać będzie odwiedzającym mnóstwo niezapomnianych emocji oraz świetnej zabawy.

Trick Truck Plus zawita do Poznania

W dniach 4 i 5 sierpnia charakterystyczna ciężarówka Trick Truck Plus wypełniona sprzętem komputerowym, konsolowym i muzycznym odwiedzi Poznań. Przez 2 dni miłośnicy wirtualnej rozrywki będą mogli rywalizować w najpopularniejsze gry multiplayer o cenne nagrody rzeczowe. Nie zabraknie również atrakcji dla fanów rekreacji oraz muzycznych brzmień. Na wszystkich odwiedzających czekać będzie mnóstwo konkursów oraz świetnej… Czytaj dalej »