Archiwa tagu: Ferrosan

Trudny powrót do nauki po wakacjach? Dowiedz się, jak możesz pomóc dziecku

Koniec lata. Patrzysz jak Twoje dziecko uśmiechnięte bawi się swobodnie. Jeszcze bez obowiązków, beztrosko spogląda na Ciebie, ciesząc się wspólnie spędzanym czasem. Zastanawiasz się jak takie rozbiegane, rozkojarzone, pełne energii wytrzyma kilka godzin siedzenia w ławkach? Jak będzie mogło skupić uwagę i uczyć się, gdy nawet teraz „je w locie”?

MIX – wybierz swój ulubiony smak witaminek

Gdy chodzi o zdrowie naszych dzieci często czujemy się zagubieni i bezradni. Z jednej strony błagalny wzrok córki lub syna w sklepie ze słodyczami, z drugiej zdrowy rozsądek i wiedza na temat witamin i minerałów koniecznych do prawidłowego rozwoju młodego organizmu. Jak poradzić sobie z dostarczeniem odpowiednich składników diety naszemu dziecku bez narażania się na… Czytaj dalej »

Multi-tabs Active – sposób na jesienny brak energii

  Beztroski okres wakacji już dawno minął, a my z każdym dniem coraz bardziej tęsknimy za słońcem. Krótsze dni, pochmurna, deszczowa pogoda uświadamiają nam, że właśnie mamy jesień w pełni  – okres niezwykle od nas wymagający: praca na zwiększonych obrotach, obowiązki zawodowe trzeba godzić z rodzinnymi i jeszcze znaleźć czas na uprawianie sportu czy rozwijanie… Czytaj dalej »

Stawy nie lubią nadwagi

Bolą, trzeszczą, strzykają, puchną – nasze stawy nie najlepiej znoszą dźwiganie zbędnych kilogramów. Wraz z wiekiem stawy się zużywają, ale jedną z głównych przyczyn przeciążenia stawów i powstania zmian zwyrodnieniowych jest otyłość.