Archiwa tagu: FEN

PQI H551: dysk dla mobilnych użytkowników

PQI zaprezentował nowy dysk zewnętrzny – model H551. 2,5-calowy napęd stworzony został z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują małego i wygodnego urządzenia do codziennego przenoszenia danych.

Odbiorniki GPS Holux na wiosenne wycieczki

W sprzedaży pojawiły się bezprzewodowe loggery GPS marki Holux – modele M-241, M-1000C i GR-245. Urządzenia informują o aktualnym położeniu geograficznym oraz zapamiętują trasę podróży. Przydają się podczas codziennych wycieczek i wakacyjnych podróży, a także w transporcie, turystyce, rolnictwie i gospodarce leśnej.

Promocyjne zestawy do monitoringu

Konsorcjum FEN zaproponowało swoim partnerom handlowym promocyjną ofertę zestawów do monitoringu wideo, w której za darmo można otrzymać nawet dwie kamery AvTech AVI201. W ofercie dostępne są dwa zestawy. Decydując się na rejestrator sieciowy QNAP NVR-104, kupujący otrzyma go promocyjnej cenie, a dodatkowo w prezencie dostanie jedną kamerę  AvTech AVI201. Natomiast przy zamówieniu QNAPa z… Czytaj dalej »

„Cisco Projektor” w FEN

Partnerzy Konsorcjum FEN mogą teraz uzyskać specjalne warunki na zakup produktów Cisco Small Business w ramach programu „Cisco Projektor”. Ofertą objęte są tylko te produkty, które zostaną wykorzystane do realizacji przetargów lub innych zleceń o charakterze projektowym.

Twardy jak PQI

PQI zaprezentował nowy 2,5 calowy przenośny dysk – model H560. Od konkurencyjnych produktów dysk PQI wyróżnia się oryginalną obudową, która zapewnia mu niezwykłą odporność na wstrząsy.

FEN przedstawia usługi dodane dla ISP

Inwestowanie w usługi dodane to najlepsza strategia rozwoju dla firm dostarczających internet. Przekonywało o tym Konsorcjum FEN podczas ogólnopolskiej konferencji iNET meeting 2009, która odbyła się 22 i 23 października br. w Skorzęcinie.