Przejdź do treści

FB Antczak

FB ANTCZAK buduje dla MTM Industries

FB Antczak, kaliski deweloper i generalny wykonawca, wygrała przetarg na budowę hali przemysłowej dla producenta kosmetyków samochodowych, MTM Industries. Obiekt o powierzchni 3,5 tys. m. kw. i kubaturze 30 tys. m. sześc. powstanie w kaliskiej podstrefie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST – PARK”. Bryła budynku, jeśli pozwolą na to warunki pogodowe, ma być gotowa jeszcze w tym roku. Dzięki temu prace budowlane w jego wnętrzu będą mogły być kontynuowane zimą.

Czytaj dalej »FB ANTCZAK buduje dla MTM Industries

Trzeci budynek na Słonecznym Osiedlu oddany do użytkowania

Firma FB Antczak zakończyła realizację pierwszego budynku w ramach drugiego etapu inwestycji Słoneczne Osiedle w Ostrowie Wielkopolskim. Nowy obiekt przy ulicy Zębcowskiej oferuje 32 mieszkania. Blisko 2/3 z nich zostało wykupione jeszcze przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Już na początku III kwartału 2014 roku rozpocznie się realizacja kolejnego bloku, który zostanie oddany do użytku pod koniec grudnia 2015 roku. Czytaj dalej »Trzeci budynek na Słonecznym Osiedlu oddany do użytkowania

Na osiedlu Panorama w Kaliszu powstał dom pokazowy

FB Antczak kaliski deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości domów i mieszkań (www.antczak.pl) przygotował dla swoich klientów dom pokazowy na osiedlu Panorama w Kaliszu. Projekt 130-metrowego wnętrza został przygotowany przez Sylwię Antczak. Partnerem projektu jest Leroy Merlin, który dostarczył materiały wykończeniowe do jego realizacji.

Czytaj dalej »Na osiedlu Panorama w Kaliszu powstał dom pokazowy

FB Antczak zrealizuje II etap Słonecznego Osiedla w Ostrowie Wielkopolskim

Kaliski deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości domów i mieszkań, FB Antczak (www.antczak.pl) rozpoczyna realizację kolejnego etapu Słonecznego Osiedla w Ostrowie Wielkopolskim. W nowopowstającym budynku znajdzie się trzydzieści dwu-, trzy- i czteropokojowych lokali, o powierzchni od 45 do 79 mkw. Całość zostanie oddana do użytku w czerwcu 2014 roku. Zainteresowani kupnem mieszkania mogą obejrzeć przygotowane dla nich nowe mieszkanie pokazowe.

Czytaj dalej »FB Antczak zrealizuje II etap Słonecznego Osiedla w Ostrowie Wielkopolskim