Tag Archives: FB Antczak

FB ANTCZAK buduje dla MTM Industries

FB Antczak, kaliski deweloper i generalny wykonawca, wygrała przetarg na budowę hali przemysłowej dla producenta kosmetyków samochodowych, MTM Industries. Obiekt o powierzchni 3,5 tys. m. kw. i kubaturze 30 tys. m. sześc. powstanie w kaliskiej podstrefie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST – PARK”. Bryła budynku, jeśli pozwolą na to warunki pogodowe, ma być gotowa jeszcze… Read More »

Trzeci budynek na Słonecznym Osiedlu oddany do użytkowania

Firma FB Antczak zakończyła realizację pierwszego budynku w ramach drugiego etapu inwestycji Słoneczne Osiedle w Ostrowie Wielkopolskim. Nowy obiekt przy ulicy Zębcowskiej oferuje 32 mieszkania. Blisko 2/3 z nich zostało wykupione jeszcze przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Już na początku III kwartału 2014 roku rozpocznie się realizacja kolejnego bloku, który zostanie oddany do użytku pod koniec… Read More »

Na osiedlu Panorama w Kaliszu powstał dom pokazowy

FB Antczak kaliski deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości domów i mieszkań (www.antczak.pl) przygotował dla swoich klientów dom pokazowy na osiedlu Panorama w Kaliszu. Projekt 130-metrowego wnętrza został przygotowany przez Sylwię Antczak. Partnerem projektu jest Leroy Merlin, który dostarczył materiały wykończeniowe do jego realizacji.