Favore.pl

Wykonawcy – Fachowcy – Specjaliści. Ty zleć im pracę – Favore.pl za to zapłaci

Znalezienie dobrej ekipy remontowej, fryzjerki pewnie trzymającej nożyczki w dłoni lub dekarza, który zna się na swoim fachu, to czynność, która wzbudza u wielu osób irytację i zniecierpliwienie. Sceptycy twierdzą nawet, że wszyscy profesjonaliści już dawno wyjechali z kraju nad Wisłą, a znalezienie dobrego usługodawcy graniczy z cudem. Nic bardziej mylnego! Prawdziwi fachowcy przenieśli swoje usługi do serwisu favore.pl.

Czytaj więcej »Wykonawcy – Fachowcy – Specjaliści. Ty zleć im pracę – Favore.pl za to zapłaci

Wortal motoryzacyjny Trynid.pl prezentuje pojazdy nowe oraz demonstracyjne

Założeniem współpracy jest zwiększenie zasięgu dostępnych modeli oraz prezentacji dealerów zarejestrowanych na Trynid.pl. W ramach obowiązującego porozumienia wybrane modele z prezentacji dealara na Trynid.pl dostępne będą również na serwisie Favore.pl jak i Money.pl oraz serwisach partnerskich.Czytaj więcej »Wortal motoryzacyjny Trynid.pl prezentuje pojazdy nowe oraz demonstracyjne

e-prawnik.pl rozpoczął współpracę z favore.pl

Użytkownicy portalu Favore.pl będą mieli łatwiejszy dostęp do pomocy prawnej oferowanej przez ekspertów z e-Prawnik.pl. Internauci korzystający z e-Prawnik.pl szybciej dotrą do ofert usługodawców prezentowanych na Favore.pl, a także otrzymają skuteczne wsparcie w promowaniu swych biznesów w Internecie. To efekt integracji obu serwisów, należących do Money.pl Bussines Network.

Czytaj więcej »e-prawnik.pl rozpoczął współpracę z favore.pl

Kilkaset osób i firm chce zdobyć „MILION NA START-UP” od Money.pl

Zaledwie w ciągu ostatnich kilku dni listopada wpłynęło ponad sto pięćdziesiąt zgłoszeń w akcji „MILION NA START-UP” zorganizowanej przez portal Money.pl. Przez cały okres przysłano ich kilkaset. Teraz trwa analiza zgłoszeń, rozpoczęły się też spotkania z autorami najciekawszych propozycji. W wybrane projekty Money.pl zainwestuje milion złotych.
Czytaj więcej »Kilkaset osób i firm chce zdobyć „MILION NA START-UP” od Money.pl