Fashion House

Rekordowa noc w Fashion House

Prawie pięciokrotnie więcej klientów niż zwykle odwiedziło w miniony piątek podczas nocnych zakupów Fashion House Outlet Centre w Piasecznie. Mieszkańcy Warszawy i okolic bardzo licznie wzięli udział w inauguracji „Cenomanii”, akcji w ramach której markowe produkty przecenione są nawet o 90 proc. „Przeceny przecen” potrwają do 2 sierpnia br.

Czytaj dalej »Rekordowa noc w Fashion House

Zakończenie finalnej rozbudowy Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu

Zakończył się trzeci, ostatni etap rozbudowy Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu. Kompleks jest obecnie drugim, po Fashion House Warszawa, największym centrum outletowym w Polsce. Całkowita wartość budowy sosnowieckiego outletu wyniosła 35 mln euro. Do końca tego roku liczba oferowanych w nim marek w cenach niższych o 30-70 procent przekroczy pół tysiąca, a w nowo utworzonych sklepach zatrudnienie może znaleźć nawet 150 osób.
Czytaj dalej »Zakończenie finalnej rozbudowy Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu

Fashion House w Piasecznie najlepsze w Europie

Centrum outletowe Fashion House w Piasecznie otrzymało nagrodę CEE Retail Real Estate Awards 2008 w kategorii najlepsze centrum outletowe roku 2008. Jego właścicielem od 2007 roku jest Polonia Property Fund II Limited, polski przedstawiciel AIB – wiodącej irlandzkiej organizacji w zakresie bankowości oraz usług finansowych, dla której pierwsza inwestycja w obiekty handlowe w Polsce okazała się strzałem w dziesiątkę.
Czytaj dalej »Fashion House w Piasecznie najlepsze w Europie