Przejdź do treści

FagorMastercook

Nowe korzystne warunki programu sprzedaży pracowniczej w FagorMastercook

Wraz z początkiem lipca FagorMastercook, jeden z największych pracodawców na Dolnym Śląsku, wprowadza nowe, atrakcyjne zasady w programie sprzedaży wewnętrznej. Pracownicy będą mogli zakupić w danym roku, w promocyjnej cenie, jeden produkt z segmentu dużych urządzeń AGD oraz drobny sprzęt kuchenny do kwoty 500 zł.

Czytaj dalej »Nowe korzystne warunki programu sprzedaży pracowniczej w FagorMastercook

FagorMastercook umacnia pozycję na rynku zmywarek

W pierwszym kwartale 2012 r. FagorMastercook, jeden z czołowych producentów sprzętu AGD w Polsce, zwiększył blisko dwukrotnie sprzedaż zmywarek wolno stojących o standardowej szerokości 60 cm. Na kolejne lata planowane jest dalsze, systematyczne umacnianie pozycji na rynku zmywarek, również w segmencie modeli do zabudowy. Firma stawia także na eksport urządzeń, do większości państw europejskich.

Czytaj dalej »FagorMastercook umacnia pozycję na rynku zmywarek

250 pracowników FagorMastercook nauczy się, jak usprawniać procesy produkcyjne

We wrocławskiej firmie FagorMastercook ruszył projekt szkoleniowy Lean Game. Cykl warsztatów, prowadzonych przez certyfikowanych trenerów, ma na celu zapoznanie pracowników z filozofią i metodologią Lean Manufacturing, a także korzyściami jakie niesie ze sobą wdrożenie tego systemu.

Czytaj dalej »250 pracowników FagorMastercook nauczy się, jak usprawniać procesy produkcyjne

FagorMastercook uruchomi nową platformę produkcyjną

FagorMastercook, jeden z największych producentów AGD w Polsce, rozpoczął działania zmierzające do uruchomienia nowoczesnej platformy produkcyjnej na terenie wrocławskiej fabryki sprzętu kuchennego. Celem inwestycji, wartej 6 230 740 euro, jest m.in. standaryzacja, która pozwoli na obniżenie kosztów oraz modernizacja produkcji. Planowana wielkość produkcji, po wprowadzeniu zmian, przewidziana jest na 2 000 sztuk kuchni i piekarników na dzień.

Czytaj dalej »FagorMastercook uruchomi nową platformę produkcyjną

Nowy Dyrektor HR w FagorMastercook

Elżbieta Ulatowska-Waszkiewicz objęła funkcję Dyrektora HR w firmie FagorMastercook. Odpowiadać będzie za politykę personalną m.in. kreowanie strategii i celów dla obszaru HR, planowanie i realizację działań związanych z rekrutacją, rozwojem, motywowaniem, wynagrodzeniem pracowników oraz komunikację wewnętrzną i zarządzanie relacjami pracowniczymi.

Czytaj dalej »Nowy Dyrektor HR w FagorMastercook

FagorMastercook wspiera młodych w nauce zawodu

FagorMastercook, jeden z największych pracodawców w regionie, realizuje program praktyk zawodowych, dzięki któremu uczniowie Zespołu Szkół Nr 18 we Wrocławiu poznają specyfikę tzw. „zanikających” zawodów. W październiku kolejna grupa kilkunastu osób rozpocznie naukę pod okiem doświadczonych pracowników FagorMastercook. Firma przygotowała również ofertę praktyk w dziale logistyki i eksportu oraz zarządzania produkcją dla studentów, z którymi spotka się 11 i 19 października na uczelnianych targach pracy.

Czytaj dalej »FagorMastercook wspiera młodych w nauce zawodu

FagorMastercook szkoli pracowników z użycia gaśnic

Jednym z podstawowych elementów systemu bezpieczeństwa hal produkcyjnych i budynków znajdujących się na terenie wrocławskiej firmy FagorMastercook jest – znajdujący się na ich wyposażeniu – sprzęt gaśniczy. Aby mieć pewność, że w sytuacji awaryjnej zostanie on prawidłowo użyty, Firma zdecydowała się przeprowadzić cykl szkoleń z zakresu jego praktycznego użycia.

Czytaj dalej »FagorMastercook szkoli pracowników z użycia gaśnic