FagorMastercook

Nowe korzystne warunki programu sprzedaży pracowniczej w FagorMastercook

Wraz z początkiem lipca FagorMastercook, jeden z największych pracodawców na Dolnym Śląsku, wprowadza nowe, atrakcyjne zasady w programie sprzedaży wewnętrznej. Pracownicy będą mogli zakupić w danym roku, w promocyjnej cenie, jeden produkt z segmentu dużych urządzeń AGD oraz drobny sprzęt kuchenny do kwoty 500 zł.

Czytaj więcej »Nowe korzystne warunki programu sprzedaży pracowniczej w FagorMastercook

FagorMastercook umacnia pozycję na rynku zmywarek

W pierwszym kwartale 2012 r. FagorMastercook, jeden z czołowych producentów sprzętu AGD w Polsce, zwiększył blisko dwukrotnie sprzedaż zmywarek wolno stojących o standardowej szerokości 60 cm. Na kolejne lata planowane jest dalsze, systematyczne umacnianie pozycji na rynku zmywarek, również w segmencie modeli do zabudowy. Firma stawia także na eksport urządzeń, do większości państw europejskich.

Czytaj więcej »FagorMastercook umacnia pozycję na rynku zmywarek

FagorMastercook uruchomi nową platformę produkcyjną

FagorMastercook, jeden z największych producentów AGD w Polsce, rozpoczął działania zmierzające do uruchomienia nowoczesnej platformy produkcyjnej na terenie wrocławskiej fabryki sprzętu kuchennego. Celem inwestycji, wartej 6 230 740 euro, jest m.in. standaryzacja, która pozwoli na obniżenie kosztów oraz modernizacja produkcji. Planowana wielkość produkcji, po wprowadzeniu zmian, przewidziana jest na 2 000 sztuk kuchni i piekarników na dzień.

Czytaj więcej »FagorMastercook uruchomi nową platformę produkcyjną

Nowy Dyrektor HR w FagorMastercook

Elżbieta Ulatowska-Waszkiewicz objęła funkcję Dyrektora HR w firmie FagorMastercook. Odpowiadać będzie za politykę personalną m.in. kreowanie strategii i celów dla obszaru HR, planowanie i realizację działań związanych z rekrutacją, rozwojem, motywowaniem, wynagrodzeniem pracowników oraz komunikację wewnętrzną i zarządzanie relacjami pracowniczymi.

Czytaj więcej »Nowy Dyrektor HR w FagorMastercook

FagorMastercook wspiera młodych w nauce zawodu

FagorMastercook, jeden z największych pracodawców w regionie, realizuje program praktyk zawodowych, dzięki któremu uczniowie Zespołu Szkół Nr 18 we Wrocławiu poznają specyfikę tzw. „zanikających” zawodów. W październiku kolejna grupa kilkunastu osób rozpocznie naukę pod okiem doświadczonych pracowników FagorMastercook. Firma przygotowała również ofertę praktyk w dziale logistyki i eksportu oraz zarządzania produkcją dla studentów, z którymi spotka się 11 i 19 października na uczelnianych targach pracy.

Czytaj więcej »FagorMastercook wspiera młodych w nauce zawodu

FagorMastercook szkoli pracowników z użycia gaśnic

Jednym z podstawowych elementów systemu bezpieczeństwa hal produkcyjnych i budynków znajdujących się na terenie wrocławskiej firmy FagorMastercook jest – znajdujący się na ich wyposażeniu – sprzęt gaśniczy. Aby mieć pewność, że w sytuacji awaryjnej zostanie on prawidłowo użyty, Firma zdecydowała się przeprowadzić cykl szkoleń z zakresu jego praktycznego użycia.

Czytaj więcej »FagorMastercook szkoli pracowników z użycia gaśnic