Przejdź do treści

Facebook

F-commerce, czyli skuteczna sprzedaż na Facebooku

Już dziś na Facebooku reklamuje się aż 1,5 mln firm. Jednak by skutecznie dotrzeć do użytkowników i przekonać ich do zakupu potrzeba czegoś więcej niż zwykłych reklam, gdyż te notują średnio zaledwie 4 kliknięcia na 1000 wyświetleń. Jak wykorzystać potencjał tego największego na świecie serwisu społecznościowego do zwiększania sprzedaży?

Czytaj dalej »F-commerce, czyli skuteczna sprzedaż na Facebooku

1 Facebook

Kolejna pułapka na Facebooku – wpadło w nią ponad 60 tys. internautów

dagmaZagrożenia wykorzystujące profile użytkowników Facebooka do rozprzestrzeniania się w sieci nie są niczym nowym. Zwykle są to pułapki, które działają w oparciu o następujący schemat – zauważasz, że jeden z Twoich znajomych na Facebooku polubił kontrowersyjny filmik. Klikasz i gotowe – niechcący polubiłeś stronę z szokującą zawartością i wiedzą już o tym wszyscy Twoi znajomi. O takiej pułapce donieśli dzisiaj eksperci z firmy antywirusowej ESET. W pułapkę wpadło do tej pory ponad 63 tys. internautów!

Czytaj dalej »Kolejna pułapka na Facebooku – wpadło w nią ponad 60 tys. internautów

4 Facebook

SpeedUp Venture Capital Group inwestuje ponad pół miliona w Fanpoint – platformę dla administratorów fanpage’y na Facebooku

speedupFanpoint to zestaw gotowych mechanizmów, dających możliwość samodzielnego tworzenia zaawansowanych aplikacji na platformie Facebook. Obecnie jest to jedna z najbogatszych platform tego typu w Polsce i na świecie. Dzięki pozyskanej inwestycji jej twórcy planują zdobycie zagranicznych rynków i rozwój w kierunku rozwiązań SoLoMo.

Czytaj dalej »SpeedUp Venture Capital Group inwestuje ponad pół miliona w Fanpoint – platformę dla administratorów fanpage’y na Facebooku