Przejdź do treści

F-Secure

Ochrona Internetu z Plus Chmurą, czyli przepis na szybki i bezpieczny Internet od Plusa

Od dziś Plus oferuje swoim klientom pakiet usług Ochrona Internetu oraz Plus Chmura, które zapewniają nie tylko bezpieczeństwo online, ale także nawet 100 GB przestrzeni do przechowywania zdjęć, plików czy muzyki. Korzystanie z Plus Chmury w ramach promocji nie wykorzystuje pakietu internetowego, co w praktyce oznacza, że zupełnie nic nie kosztuje. Obie usługi są świadczone we współpracy z F-Secure, fińską firmą zajmującą się ochroną prywatności i danych w Internecie, której produkty już trzeci rok są wyróżniane nagrodą Best Protection przyznawaną przez niezależny instytut badawczy AV-TEST. Koszt miesięczny pakietu Ochrona Internetu i Plus Chmura zaczyna się już od tylko 9 zł za ochronę trzech dowolnych urządzeń i 5 GB gratis przestrzeni w chmurze.

Czytaj dalej »Ochrona Internetu z Plus Chmurą, czyli przepis na szybki i bezpieczny Internet od Plusa

F-Secure Internet Security 2013 – jedno pudełko, dwie licencje

1 F-SecureSpecjaliści F-Secure są świadomi, że zmienia się sposób, w jaki korzystamy z Internetu. Ogromną popularność zdobywają urządzenia mobilne, takie jak smartfony i tablety. Coraz częściej spełniają one podobne funkcje jak komputery. Służą do wysyłania maili, korzystania z e-kont bankowych czy utrzymywania kontaktu poprzez portale społecznościowe. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami Google’a na całym świecie aktywowano prawie 500 milionów urządzeń z systemem Android. W celu zapewnienia pełnej ochrony internautom niezależnie od tego czy korzystają z komputerów czy z urządzeń przenośnych, F-Secure Internet Security 2013 oferowany jest w pakiecie z Mobile Security, wielokrotnie nagradzaną aplikacją, zapewniającą bezpieczne korzystanie z urządzeń mobilnych.

Czytaj dalej »F-Secure Internet Security 2013 – jedno pudełko, dwie licencje

F-Secure: cyberwojna stała się rzeczywistością

Ostatni raport o zagrożeniach firmy F-Secure przedstawia zmieniający się krajobraz bezpieczeństwa informatycznego, w którym tradycyjne zagrożenia ze strony wirusów i złośliwego oprogramowania ustępują pola zorganizowanym cyberatakom dokonywanym na zlecenie rządów. Raport szczegółowo opisuje nowe, zaawansowane robaki internetowe Stuxnet i Flame oraz największe zagrożenia, z jakimi internauci borykali się w pierwszej połowie roku.

Czytaj dalej »F-Secure: cyberwojna stała się rzeczywistością

„Bądź bezpieczny… w realu i wirtualu”

Rozpoczęła się kampania edukacyjno-informacyjna firmy F-Secure, producenta oprogramowania ochrony danych dla firm i użytkowników indywidualnych przed zagrożeniami płynącymi z Internetu. Kampania, adresowana głównie do kierowców oraz motocyklistów, skupia się na promowaniu bezpieczeństwa na drodze oraz w sieci. Partnerem akcji jest warszawski salon Honda Motorista.

Czytaj dalej »„Bądź bezpieczny… w realu i wirtualu”