Archiwa tagu: F-Secure

Ochrona Internetu z Plus Chmurą, czyli przepis na szybki i bezpieczny Internet od Plusa

Od dziś Plus oferuje swoim klientom pakiet usług Ochrona Internetu oraz Plus Chmura, które zapewniają nie tylko bezpieczeństwo online, ale także nawet 100 GB przestrzeni do przechowywania zdjęć, plików czy muzyki. Korzystanie z Plus Chmury w ramach promocji nie wykorzystuje pakietu internetowego, co w praktyce oznacza, że zupełnie nic nie kosztuje. Obie usługi są świadczone… Czytaj dalej »

ShareSafe, czyli bezpieczni na Facebooku

ShareSafe to nowa aplikacja beta firmy F-Secure, fińskiego producenta oprogramowania chroniącego komputery i telefony komórkowe przed zagrożeniami z sieci. Umożliwia ona szybkie i efektywne sprawdzenie, czy linki, którymi dzielimy się na Facebooku są bezpieczne i czy umieszczając je na tablicy, przypadkowo nie infekujemy kont naszych znajomych.

„Bądź bezpieczny… w realu i wirtualu”

Rozpoczęła się kampania edukacyjno-informacyjna firmy F-Secure, producenta oprogramowania ochrony danych dla firm i użytkowników indywidualnych przed zagrożeniami płynącymi z Internetu. Kampania, adresowana głównie do kierowców oraz motocyklistów, skupia się na promowaniu bezpieczeństwa na drodze oraz w sieci. Partnerem akcji jest warszawski salon Honda Motorista.