Przejdź do treści

Eyal Litwin

1 Eyal Litwin

Grupa Adgar przekształca kompleks Ochota Office Park w Adgar Park West

adgar park westGrupa Adgar, która w czerwcu tego roku kupiła kompleks biurowy zlokalizowany przy Alejach Jerozolimskich 181 w Warszawie, ogłosiła koncepcję jego modernizacji oraz nową nazwę kompleksu – Adgar Park West, odnoszącą się do lokalizacji obiektu w zachodniej części stolicy w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Dodatkowo, firma we współpracy z biurem projektowym HRA Architekci opracowała nową koncepcję architektoniczną, dzięki której zyska on świeży i nowoczesny wygląd. Oprócz zmian architektonicznych, technologicznych oraz całkowitej przebudowy wspólnej przestrzeni na parterze budynków, Grupa Adgar stworzy także unikalną strefę sportu, rekreacji, zakupów i spotkań dla fanów aktywnego stylu życia. Będzie to pierwszy i jedyny w swoim rodzaju obiekt tego typu w Polsce wraz z całoroczną ścieżką do biegania z elastyczną nawierzchnią poliuretanową o długości 900 m wytyczoną wokół kompleksu Adgar Park West. Proces modernizacji zakończy się w drugiej połowie 2014 roku.

Czytaj dalej »Grupa Adgar przekształca kompleks Ochota Office Park w Adgar Park West

2 Eyal Litwin

Kompleks biurowy Adgar rozpoczął proces certyfikacji LEED w kategorii „budynki istniejące”

Firma Adgar Postępu sp. z o.o., zarządzająca kompleksem biurowym Adgar, który znajduje się w Centrum Biznesowym na Mokotowie w Warszawie, złożyła wniosek o przyznanie temu kompleksowi międzynarodowego certyfikatu środowiskowego LEED w kategorii „budynki istniejące”. Zespół obiektów o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej 39 000 m2 składa się z biurowca Adgar Business Centre oraz dwóch budynków Adgar Plaza A i B. Jest to jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w stolicy. Starania o certyfikat LEED, czyli potwierdzenie przez niezależnych ekspertów, że budynek jest przyjazny dla środowiska naturalnego, to kolejny krok w przyjętej przez Adgar strategii, która zakłada tworzenie dla najemców wyjątkowych warunków sprzyjających efektywnej pracy.

Czytaj dalej »Kompleks biurowy Adgar rozpoczął proces certyfikacji LEED w kategorii „budynki istniejące”

Nowa usługa outsourcingu przechowywania danych oferowana przez serwerownię Adgar Plaza

Firma Adgar Postępu Sp. z o.o., deweloper i zarządca budynków należących do kompleksu Adgar, najbardziej zaawansowanego technologicznie i najlepiej wyposażonego kompleksu biurowego w Warszawie, oferuje nową usługę dla firm, którym zależy na korzystaniu z serwerowni najwyższej światowej klasy. W związku z rosnącą liczbą firm, które racjonalizują koszty i którym zależy na zwiększonym bezpieczeństwie danych, serwerownia Adgar Plaza została otwarta dla firm zewnętrznych. Obecnie w Adgar Plaza polskie firmy mają możliwość korzystania z najnowocześniejszej serwerowni w Polsce znajdującej się w budynku biurowym, o najwyższym standardzie bezpieczeństwa, z systemem zapasowego gromadzenia danych i okablowaniem strukturalnym 7 generacji, bez konieczności przeprowadzki.

Czytaj dalej »Nowa usługa outsourcingu przechowywania danych oferowana przez serwerownię Adgar Plaza

Grupa Adgar realizuje kolejną inwestycję w Warszawie

Grupa Adgar, która ma już w swoim portfolio zespół  budynków biurowych Adgar Plaza, budynki Adgar Business Centre, Adgar Business Centre II oraz Centrum Konferencyjne Adgar Plaza, wszystkie znajdujące się w centrum biznesowym na Mokotowie, realizuje kolejną inwestycję w stolicy. Firma zakupiła nieruchomość przy Alei Prymasa Tysiąclecia na warszawskiej Woli, na której znajduje się salon oraz punkt serwisowy BMW Inchcape, z ponad 4 000 m2 wynajętej powierzchni na działce o powierzchni 8 000 m2.Czytaj dalej »Grupa Adgar realizuje kolejną inwestycję w Warszawie

Business Advisors zajmie biuro w Adgar Plaza B

Firma Adgar Postępu Sp. z o.o. podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Adgar Plaza B z polską firmą doradczą Business Advisors. Adgar Plaza B jest częścią kompleksu biurowego Adgar, usytuowanego w centrum biznesowym na Mokotowie, czyli jednego z najbardziej nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w stolicy. 

Czytaj dalej »Business Advisors zajmie biuro w Adgar Plaza B

Pfizer nowym i największym najemcą powierzchni biurowej w Adgar Plaza

Adgar Postępu Sp. z o.o. podpisała umowę najmu powierzchni biurowej z wiodącą firmą farmaceutyczną Pfizer Polska Sp. z o.o. Nowy najemca zajmie największą powierzchnię biurową spośród wszystkich firm, które zdecydowały się ulokować swoje siedziby w budynkach Adgar Plaza, należących do kompleksu biurowego Adgar usytuowanego w dzielnicy biznesowej na Mokotowie. Jest to jeden z najbardziej nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w Warszawie.Czytaj dalej »Pfizer nowym i największym najemcą powierzchni biurowej w Adgar Plaza

Pfizer nowym i największym najemcą powierzchni biurowej w Adgar Plaza

Adgar Postępu Sp. z o.o. podpisała umowę najmu powierzchni biurowej z wiodącą firmą farmaceutyczną Pfizer Polska Sp. z o.o. Nowy najemca zajmie największą powierzchnię biurową spośród wszystkich firm, które zdecydowały się ulokować swoje siedziby w budynkach Adgar Plaza, należących do kompleksu biurowego Adgar usytuowanego w dzielnicy biznesowej na Mokotowie. Jest to jeden z najbardziej nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w Warszawie.

Czytaj dalej »Pfizer nowym i największym najemcą powierzchni biurowej w Adgar Plaza

PartyLite, międzynarodowa firma oferująca ozdoby do wnętrz, nowym najemcą budynku Adgar Plaza B

Firma Adgar Postępu Sp. z o.o. podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Adgar Plaza B z PartyLite Sp. z o.o., liderem na rynku zapachów i ozdób do wnętrz. Nowy najemca zajmie 145 m2 na parterze 10-piętrowego budynku należącego do kompleksu Adgar, jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w Warszawie. Czytaj dalej »PartyLite, międzynarodowa firma oferująca ozdoby do wnętrz, nowym najemcą budynku Adgar Plaza B