Archiwa tagu: Expertia.pl

Kolejne projekty branżowe TV Elamed

Branżowe wydawnictwo ELAMED z Katowic uruchomiło kolejne projekty internetowej telewizji dla specjalistów. Po telewizji stomatologicznej i rehabilitacyjnej przyszedł czas na produkt dla cukierników i piekarzy – TV Cukiernictwo i Piekarstwo www.tvcukiernictwo.elamed.pl oraz dla lekarzy weterynarii – TV Weterynaria w Praktyce www.tvweterynaria.elamed.pl.

Wygraj staż za pracę magisterską o systemach ERP

Do końca września trwa konkurs dla studentów i absolwentów kierunków informatycznych na najciekawszą pracę magisterską o systemach ERP. Na zwycięzców czekają płatne staże. Organizatorem konkursu jest firma SENTE Systemy Informatyczne Sp. z o.o., twórca i dostawca systemów zintegrowanych.

Ściągnij i posłuchaj, zanim zapłacisz

Wydawnictwo Złote Myśli, które do tej pory przeprowadziło dwie edycje akcji „Ściągnij i przeczytaj, zanim zapłacisz” tym razem rozpoczyna akcję „Ściągnij i posłuchaj, zanim zapłacisz”. Po raz pierwszy udostępnia książkę audio w formacie mp3 pt. „Sztuka zdobywania pieniędzy” P.T. Barnuma. Akcja rozpoczyna się 22 czerwca i potrwa do 22 lipca bieżącego roku.

Znowu ściągają, zanim zapłacą

W ciągu dwóch tygodni blisko 60 tys. osób weszło na stronę drugiej edycji akcji Wydawnictwa Złote Myśli „Ściągnij i przeczytaj, zanim zapłacisz”, a ponad 11 tys. spośród odwiedzających stronę akcji postanowiło skorzystać z tej formy dystrybucji książki.