Przejdź do treści

Expander

Expander stawia na aktywny kontakt z klientem

Firma doradztwa finansowego Expander Advisors sp. z o.o. wdrożyła system komunikacji zunifikowanej Customer Interaction Center (CIC) Interactive Intelligence. Podstawowym celem projektu, oprócz usprawnienia zarządzania contact center, jest usystematyzowanie i przyspieszenie proaktywnej odpowiedzi na zapytania klientów otrzymywane za pośrednictwem sieci Internet. Projekt został wykonany przez firmę Telefonix.

Czytaj dalej »Expander stawia na aktywny kontakt z klientem

Alior Bank ponownie najbliższy Klientowi

Alior Bank po raz drugi został laureatem rankingu Dziennika Gazety Prawnej „Bank najbliższy klientowi” zajmując pierwsze miejsce w kategorii „Bank najczęściej polecany przez klientów” oraz drugie miejsce w kategorii „Najlepszy bank w opinii ekspertów”. Ranking powstał w oparciu o wyniki Klienckiego Rankingu Banków opracowanego przez CBM INDICATOR oraz ocenę ekspertów z firmy Expander.

Czytaj dalej »Alior Bank ponownie najbliższy Klientowi

Produkty hipoteczne Citi Handlowy dostępne u doradców Expandera

Citi Handlowy rozwija ofertę produktów hipotecznych. Po odświeżeniu oferty kredytów mieszkaniowych i pożyczek hipotecznych, zmianie tabeli marż, wprowadzeniu Kredytu Preferencyjnego w programie „Rodzina na Swoim” przyszła pora na poszerzenie kanałów dystrybucji. Bank rozpoczął współpracę z niezależnym doradcą finansowym Expander Advisors. Teraz kredyty hipoteczne Citi Handlowy będą sprzedawane nie tylko przez doradców Citi Handlowy, ale także przez ekspertów firmy Expander.

Czytaj dalej »Produkty hipoteczne Citi Handlowy dostępne u doradców Expandera

Obniżenie poprzeczki kredytowej

Po wielu miesiącach deklaracji dają się w końcu zauważyć namacalne symptomy złagodzenia polityki banków. Czy realnie zapłacimy mniej i łatwiej dostaniemy kredyt hipoteczny? Banki zaczęły łagodniej traktować klientów i wróciły do finansowania nieruchomości w walutach obcych. W ciągu ostatnich tygodni kilka czołowych banków obniżyło marże kredytów hipotecznych w euro. Podniosły też maksymalne kwoty na jakie można zaciągać pożyczki. Czytaj dalej »Obniżenie poprzeczki kredytowej

Noworoczne postanowienia finansowe

Okres noworoczny to czas postanowień, zmian i życzeń lepszego roku. W noc sylwestrową zamykamy za sobą kolejny rozdział i z nadzieją spoglądamy w przyszłość. Wierzymy, że będziemy mogli dowolnie zapisać białe karty w nowo rozpoczętym kalendarzu. Wtedy też stawiamy sobie wymagania i snujemy plany. Wśród naszych zamierzeń nie powinno zabraknąć tych dotyczących finansów. O tym jakie postanowienia wnieść do domowego budżetu, aby żyło nam się lepiej w Nowym Roku 2010 mówią eksperci Związku Firm Doradztwa Finansowego (ZFDF).Czytaj dalej »Noworoczne postanowienia finansowe

Święty Mikołaj kupuje na kredyt?

Święta coraz bliżej, dlatego wszyscy zaczynamy już żyć przygotowaniami do tego szczególnego czasu. Z tego powodu grudzień to okres wzmożonych wydatków dla domowych budżetów, z drugiej zaś strony szansa na większe obroty sklepów oraz instytucji finansowych. Te ostatnie kuszą klientów pożyczkami na prezenty. Jednak eksperci Związku Firm Doradztwa Finansowego (ZFDF) przestrzegają, że często atrakcyjne oferty kredytowe, to nic innego jak standardowe pożyczki ubrane w świąteczne opakowanie.  Czytaj dalej »Święty Mikołaj kupuje na kredyt?