Archiwa tagu: Exchange

Najnowszy vFoglight już dostępny

Firma Quest Software wydała nową wersję vFoglight – rozwiązania do zarządzania środowiskiem wirtualnym. vFoglight 6.5 zapewnia rozszerzone wsparcie zarówno dla VMware ESX, jak i Microsoft Hyper-V, a także dla Active Directory i Exchange. Upraszcza zarządzanie i daje większą automatyzację, wpływając na zwiększenie wydajności oraz zmniejszenie kosztów związanych z administrowaniem środowiskiem wirtualnym.

Coexistence Manager for Notes – nowa wersja rozwiązania do migracji ze wsparciem dla Exchange 2010

Firma Quest Software poszerzyła ofertę rozwiązań do migracji o nową wersję Coexistence Manager for Notes. Rozwiązanie to umożliwia użytkownikom korzystanie zarówno z IBM Lotus Notes, jak i Microsoft Exchange w czasie przeprowadzania migracji lub podczas długiej współpracy obu środowisk.

Polska pod chmurą Microsoft BPOS

Od 12 kwietnia polskie przedsiębiorstwa mogą korzystać na zasadach abonamentowych z usług Microsoft oferowanych w chmurze obliczeniowej (cloud computing). Obecnie chmura nad Polską obejmuje Business Productivity Online Standard Suit (BPOS), składającą się z czterech programów – Exchange, SharePoint, Live Meeting oraz Office Communications –w wersji online.

Microsoft – Jesteśmy zadowoleni z decyzji Komisji Europejskiej

Komisja Europejska zaakceptowała przedstawione przez Microsoft Corporation propozycje działań rozwiązujących spory związane z prawem konkurencji w Europie. W wydanym oświadczeniu firma podkreśla, że jest zadowolona z decyzji KE i zamierza nadal prowadzić z nią dialog, dzięki któremu umocni pozycję lidera branży w dziedzinie zgodności operacyjnej oferowanych rozwiązań.