Archiwa tagu: Excellent

Wykończenie mieszkania bez stresu

Dopełnienie formalności zakupu mieszkania i odbiór kluczy – inaczej niż np. w przypadku zakupu samochodu – często nie oznacza, że można od razu cieszyć się z jego użytkowania. Po otwarciu drzwi witają nas puste, otynkowane zaledwie ściany i wylewki na podłodze.

Excellent na Design Attack

4 listopada rozpocznie się w Krakowie Międzynarodowy Festiwal Dizajnu „Design Attack”. W ramach tego wydarzenia przez cały miesiąc odbywać się będą warsztaty, pokazy, wystawy dla dizajnerów i wszystkich zainteresowanych nowoczesnym projektowaniem.

Wanny Excellent – odważne i romantyczne

Excellent SA – producent i dystrybutor elementów wyposażenia wnętrz – wprowadził do oferty nowe modele akrylowych wanien wolnostojących w wersjach modern i retro. Podkreślą one niezwykły klimat łazienek stylizowanych, a w obrębie nowoczesnych aranżacji będą stanowić oryginalny element wyróżniający wnętrze. 

Europejskie trendy Excellent

W wakacyjne miesiące krakowski Salon Wyposażenia Wnętrz Excellent otwiera drzwi do świata inspiracji europejskim designem. W ramach promocji „Europejskie Trendy” można nabyć produkty niemieckich, włoskich i hiszpańskich producentów nawet za połowę ceny.