Ewa P.Porębska

Gruntowny relaunch miesięcznika „Podróże” – nowe logo, szata graficzna i zawartość

Od kwietnia miesięcznik „Podróże” wydawnictwa MURATOR SA ukaże się w nowej formule – zmiany obejmują zarówno szatę graficzną, jak i zawartość redakcyjną. Nowa odsłona magazynu powstała dzięki współpracy redaktora naczelnego Filipa Niedenthala z jednym z najwybitniejszych polskich grafików prasowych Jackiem Utko.

Czytaj więcej »Gruntowny relaunch miesięcznika „Podróże” – nowe logo, szata graficzna i zawartość

Gazeta do siedzenia nagrodzona w Konkursie Studenckim „Architektury-murator”

Odporna na wilgoć gazeta jako koc piknikowy, stolik tekturowy przypominający elegancki, wykrochmalony obrus to najciekawsze projekty studentów architektury nagrodzone w 12. edycji Konkursu Studenckiego miesięcznika „Architektura-murator”, jednego z najpopularniejszych w Polsce konkursów projektowych. W tym roku odbywał się pod hasłem: PIKNIK W MIEŚCIE.

Czytaj więcej »Gazeta do siedzenia nagrodzona w Konkursie Studenckim „Architektury-murator”

MURATOR S.A. wydaje magazyn Leroy Merlin Polska – „Dom z pomysłem”

MURATOR S.A. rozpoczyna wydawanie magazynu wnętrzarskiego „Dom z pomysłem”, należącego do Leroy Merlin Polska. Do zadań wydawnictwa należy obsługa redakcyjna, reklamowa, druk i kolportaż. Pierwszy numer przygotowany w wyniku współpracy ukaże się 10 lutego. „Dom z pomysłem” to obok „Dobrego Wnętrza”, „M jak mieszkanie” i „Mojego Mieszkania” czwarty tytuł wnętrzarski w ofercie reklamowej MURATORA S.A.

Czytaj więcej »MURATOR S.A. wydaje magazyn Leroy Merlin Polska – „Dom z pomysłem”

Noc Tańczących Budynków – kostiumowy bal architektoniczny na 15-lecie „Architektury-murator”

Z tej okazji pismo organizuje bal – Noc Tańczących Budynków, który nawiązuje do słynnych wydarzeń towarzyskich jak nowojorska Fête Moderne z 1931 roku, gdzie bawili się architekci przebrani za własne budynki. Korzystając z jubileuszu, „Architektura-murator” postanowiła także zrobić coś dla przestrzeni miejskiej – uratować neon modernistycznego dworca Warszawa Powiśle.Czytaj więcej »Noc Tańczących Budynków – kostiumowy bal architektoniczny na 15-lecie „Architektury-murator”