Ewa Król-Sawicka

Konkret PR dla firmy Elfa

Agencja Konkret PR nawiązała współpracę projektową z polskim oddziałem firmy Elfa. Koncern Elfa International, posiadający swoje przedstawicielstwa w ośmiu krajach Europy, jest światowym liderem w dostarczaniu kreatywnych rozwiązań do przechowywania – systemów koszy, półek i wieszaków oraz drzwi przesuwnych.  Czytaj więcej »Konkret PR dla firmy Elfa

Konkret PR wspiera akcję charytatywną „Podaj Serce”

6 maja 2009 roku o godzinie 20.00 w Sali Kongresowej w Warszawie zakończy się XI edycja niezwykłej akcji pod hasłem „Podaj Serce”, której celem jest pomoc ludziom dotkniętym stwardnieniem rozsianym (SM). Przedsięwzięcie jest projektem charytatywnym, w oprawie medialnej koncertu tancerzom z Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego ,,Warszawianka” pomaga Agencja Konkret PR.
Czytaj więcej »Konkret PR wspiera akcję charytatywną „Podaj Serce”

Konkretny PR

Konkret PR to nowa Agencja Public Relations, działająca od stycznia 2009 roku w Warszawie. Jej właścicielem i założycielem jest Ewa Król-Sawicka, która od ponad 12 lat związana jest z branżą PR, wcześniej pracowała jako dziennikarz w magazynach kobiecych i medycznych.
Czytaj więcej »Konkretny PR