Archiwa tagu: Ewa Kasiak

Zmiany personalne w Dziale Rozwoju Internetu pkt.pl

pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne – wydawca książek telefonicznych i właściciel internetowych wyszukiwarek firm i instytucji – powołały na stanowisko dyrektora Działu Rozwoju Internetu Iwonę Skrzętę, wcześniej Kierownika Projektów z zakresu rozwoju technologii internetowych. Ewa Kasiak, dotychczasowy dyrektor Działu Rozwoju Internetu, wraca do struktur spółki EDSA (European Directories) – właściciela pkt.pl.

Pkt.pl i Skype uruchamiają darmowe połączenia do firm w Polsce

Od października 2009 firmy z bazy pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne mogą korzystać z nowego produktu typu click-to-call, który pozwala skontaktować się z nimi bezpłatnie za pomocą komunikatora Skype. Dzięki ofercie pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne, przedsiębiorcy w Polsce uzyskują możliwość wyróżnienia się za pomocą niebieskiego przycisku Free Call. Będzie on widoczny dla użytkowników Skype’a na każdej… Czytaj dalej »

Wirtualny spacer w pkt.pl

Pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne – wydawca książek telefonicznych oraz właściciel internetowej wyszukiwarki firm i instytucji – wprowadza Wirtualny Spacer – rewolucyjne narzędzie reklamowe dla firm z bazy pkt.pl. To nowa funkcjonalność, która umożliwia nawigację po centrach handlowych oraz głównych ulicach polskich miast w technice zdjęć panoramicznych 360°.

Eksperci pkt.pl na konferencji Internet 2k9

Ewa Kasiak, dyrektor Działu Rozwoju Internetu pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne – wydawcy książek telefonicznych oraz właściciel internetowych wyszukiwarek firm i instytucji – bierze udział w Konferencji Internet 2k9 organizowanej przez Internet Standard. Tematem prezentacji będzie innowacyjność biznesu yellow pages i jego obecność w internecie.

Toolbox w odnowionym serwisie pkt.pl

Spółka pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne – dostawca danych teleadresowych (on-line i off-line) – wzbogaciła stronę www o innowacyjne narzędzie Toolbox, umożliwiające wysyłanie i zapisywanie danych pochodzących z wyszukiwarki pkt.pl. to unikalne rozwiązanie opracowane na potrzeby wszystkich europejskich serwisów yellow pages, które należą do Grupy European Directories (EDSA).