Ewa Choroś

PÓŁNOC Nieruchomości otwiera placówkę w Gdańsku

W dniu 12 stycznia 2011 roku o godzinie 10:00 nastąpiło otwarcie nowej placówki franchisingowej sieci PÓŁNOC Nieruchomości w Gdańsku. W uroczystości przecięcia wstęgi wzięli udział: właściciel nowego biura Pan Leszek Boneczko wraz z małżonką Joanną, Prezes Zarządu PÓŁNOC Nieruchomości S.A. Piotr Sumara, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Ewa Choroś oraz zaproszeni goście.

Czytaj więcej »PÓŁNOC Nieruchomości otwiera placówkę w Gdańsku

PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI 65 placówek w sieci

Rok 2010 zapisze się w historii PÓŁNOC Nieruchomości S.A. jako okres najbardziej dynamicznego rozwoju. Dzięki konsekwencji w realizacji strategii rozwoju Spółki zakładającej m.in. szybki wzrost liczby placówek sieci franczyzowej PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI, do końca bieżącego roku funkcjonować będzie na rynku już 31 placówek. Plan zakładający do końca 2010r. 30 placówek funkcjonujących w ramach sieci został zrealizowany a nawet przekroczony. Spółka koryguje plan rozwoju i już dziś podnosi prognozy wielkości sieci na koniec 2011r. z 40 do 45 placówek i z 50 do 65 placówek na koniec 2012 roku. Jednocześnie nie wykluczamy dalszych korekt prognozy w przyszłości w związku z dynamicznym rozwojem sieci i ogromnym zainteresowaniem ze strony kolejnych przedsiębiorców do działania pod marką PÓŁNOC– zapowiada Dyrektor ds. rozwoju sieci Ewa Choroś.

Czytaj więcej »PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI 65 placówek w sieci

PÓŁNOC Nieruchomości otwiera kolejną placówkę w Łodzi

Prezes Zarządu PÓŁNOC Nieruchomości S.A. Pan Piotr Sumara w towarzystwie Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Ewy Choroś oraz członka Rady Nadzorczej PÓŁNOC Nieruchomości S.A. Pana Tomasza Błeszyńskiego dokonali otwarcia 25 placówki franczyzowej Sieci Biur Nieruchomości PÓŁNOC. Tym razem PÓŁNOC rozszerzyła swój obszar działania w Łodzi. Nowe biuro zlokalizowane jest w centrum miasta przy ulicy Rzgowskiej 24.

Czytaj więcej »PÓŁNOC Nieruchomości otwiera kolejną placówkę w Łodzi