Euronet Worldwide

Promocja epay na stacjach paliw Statoil

1 czerwca na stacjach paliw Statoil startuje promocja w terminalach firmy epay, należącej do Euronet Worldwide, Inc., (www.epaypolska.pl). Za zakup określonych doładowań elektronicznych oraz starterów Tak Tak, Heyah, Play i Play Fresh otrzymasz dodatkowe punkty w programie Premium Club. Zgromadzone punkty możesz wymienić na atrakcyjne nagrody. Promocja trwa od 1 czerwca do 31 lipca br.Czytaj więcej »Promocja epay na stacjach paliw Statoil

Wspólna promocja epay i Tak Tak w sieci Real

Firma epay (www.epaypolska.pl), należąca do Euronet Worldwide, Inc., wspólnie z marką Tak Tak organizuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych Tak Tak w sieci hipermarketów Real. Klienci, którzy zakupią poprzez terminal POS elektroniczny kupon doładowujący Tak Tak za min. 50 zł, otrzymają w prezencie zestaw startowy Tak Tak o wartości 5 zł.

Czytaj więcej »Wspólna promocja epay i Tak Tak w sieci Real

Wspólna promocja epay i Tak Taka w sieci PSS Białystok

Firma epay, należąca do Euronet Worldwide, Inc., wspólnie z marką Tak Tak organizuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych Tak Tak w sklepach Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Społem” w Białymstoku. Klienci, którzy zakupią elektroniczne kupony doładowujące Tak Tak za min. 50 złotych poprzez terminal epay w kasie sklepu, otrzymają w prezencie zestaw startowy Tak Tak „5”. Promocja trwa od 1 października do 20 grudnia br.
Aby skorzystać z promocji, wystarczy kupić w kasie sklepu PSS „Społem” Białystok jeden 
z objętych promocją elektronicznych kuponów doładowujących Tak Tak: o nominałach: 50, 100 lub 150zł. Po zakupie promocyjnego doładowania poprzez terminal epay w kasie sklepu, każdy klient otrzyma prezent w postaci zestawu startowego Tak Tak o nominale 5 zł. Starter zawiera 5zł do wykorzystania na start oraz dodatkowo 45zł do sieci Era w postaci promocyjnych doładowań konta (szczegóły: www.era.pl). Upominki przekazywane będą przez kasjerów sklepów PSS „Społem” w Białymstoku. Promocja trwa od 1 października do 20 grudnia br. lub do wyczerpania promocyjnych zestawów startowych.
„Z naszych obserwacji wynika, że klienci coraz chętniej kupują doładowania kont telefonów komórkowych w kasach sklepów, ceniąc sobie oszczędność czasu i akcje promocyjne, w których można otrzymać dodatkowe upominki. Dlatego wspólnie z Tak Takiem postanowiliśmy zorganizować jesienną akcję promocyjną, w której klienci PSS „Społem” otrzymają gratis starter Tak Tak „5”, a w nim w sumie nawet 50zł na rozmowy”– powiedział Piotr Adamek Wiceprezes Zarządu w firmie epay.
Pełny regulamin konkursu oraz lista sklepów PSS „Społem” Białystok objętych promocją dostępne są w siedzibie firmy Euronet. Informacje nt. promocji klienci znajdą także na stronie  HYPERLINK „http://www.euronetpolska.pl” www.euronetpolska.pl oraz w materiałach reklamowych i informacyjnych związanych 
z promocją. O jej szczegółach informują również pracownicy PSS „Społem” w Białymstoku.
Obecnie epay jest wiodącym dystrybutorem doładowań kont telefonów komórkowych w Polsce. Terminale elektroniczne epay, umożliwiające dokonywanie zasileń, znajdują się m.in. w salonach prasowych sieci HDS (In Medio i Relay), na stacjach benzynowych Lukoil 
i Statoil, a także na terenie placówek handlowych sieci Tesco i Real. Doładowania konta telefonu komórkowego dokonać można również we wszystkich bankomatach sieci Euronet.

Firma epay, należąca do Euronet Worldwide, Inc., wspólnie z marką Tak Tak organizuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych Tak Tak w sklepach Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Społem” w Białymstoku. Klienci, którzy zakupią elektroniczne kupony doładowujące Tak Tak za min. 50 złotych poprzez terminal epay w kasie sklepu, otrzymają w prezencie zestaw startowy Tak Tak „5”. Promocja trwa od 1 października do 20 grudnia br.

Czytaj więcej »Wspólna promocja epay i Tak Taka w sieci PSS Białystok

RIA notuje wzrost liczby transakcji

RIA Financial Services – globalna firma dostarczająca usługi przekazów pieniężnych RIA Money Transfer, należąca do Euronet Worldwide, odnotowała znaczący wzrost liczby przetwarzanych transakcji przekazów pieniężnych. Zgodnie z danymi firmy,
w okresie wielkanocnym liczba transferów przesyłanych za pośrednictwem RIA z zagranicy do Polski wzrasta średnio o ok. 15-20% w skali miesiąca, a w przypadku niektórych krajów nawet o 30-35%.
Czytaj więcej »RIA notuje wzrost liczby transakcji