Przejdź do treści

eurobank

Własny biznes sposobem na kryzys

Do końca tego roku w Polsce może działać 820 systemów franczyzowych, a liczba placówek franczyzowych przekroczy 47 tysięcy – wynika z raportu firmy Profit System. Już nie tylko McDonald’s, Eurobank czy Top Secret można otworzyć w systemie franczyzowym. Pierwsza firma ucząca dzieci robotyki także stworzyła własny, unikatowy system franczyzowy. Wystarczy 10.000 zł, by rozpocząć działalność z RoboCAMP.

Czytaj dalej »Własny biznes sposobem na kryzys

Informacja prasowa: zakup, remont i przeprowadzka w jednym – kredyt hipoteczny eurobanku „na kompleksowo”

W ramach nowej promocji eurobank oferuje klientom nie tylko kredyt hipoteczny, ale także dodatkowe środki na remont lub wykończenie wnętrz oraz zwrot kosztów przeprowadzki. Klienci mogą również liczyć na atrakcyjną marżę – nawet 0,99%.

Czytaj dalej »Informacja prasowa: zakup, remont i przeprowadzka w jednym – kredyt hipoteczny eurobanku „na kompleksowo”

eurobank udostępnia kolejne narzędzie edukacji finansowej konsumentów – sekcję poradnikową „Doradzamy”

eurobank rozwija program edukacji finansowej konsumentów i udostępnia wszystkim internautom sekcję poradnikową „Doradzamy” (http://www.eurobank.pl/doradzamy). Każdy zainteresowany, czytając porady przygotowane przez ekspertów eurobanku, może zdobyć podstawową wiedzę z zakresu bankowości i skorzystać z praktycznych wskazówek na temat zarządzania domowym budżetem, a także – uzupełnić posiadane już wiadomości z tej dziedziny. Celem serwisu jest ułatwienie Klientom podejmowania świadomych decyzji finansowych poprzez dostarczanie niezbędnych, obiektywnych informacji na temat specyfiki produktów bankowych. Prowadzenie serwisu eurobank.pl/doradzamy to kolejne działanie w ramach programu „Domowy budżet z eurobankiem”, którego celem jest edukacja w zakresie bankowości.

Czytaj dalej »eurobank udostępnia kolejne narzędzie edukacji finansowej konsumentów – sekcję poradnikową „Doradzamy”