Euro-tax.pl

Niemcy zasilają polskie rodziny

184 euro miesięcznie na pierwsze i drugie dziecko, 190 euro na trzecie oraz 215 euro na czwarte i każde kolejne – to kwoty zasiłku rodzinnego w Niemczech. Osoby, które w ciągu ostatnich 7 lat pracowały legalnie w Niemczech, mogą ubiegać się o ich zwrot, a Ci którzy zamierzają podjąć pracę u naszych zachodnich sąsiadów mogą się starać o ich przyznanie. Euro-Tax.pl szacuje, że w ten sposób można odzyskać nawet do 3 000 euro rocznie.

Czytaj więcej »Niemcy zasilają polskie rodziny

Proces zwrotu podatku w Niemczech

Osoby, które pracowały lub dopiero zamierzają pracować legalnie w Niemczech, powinny zapoznać się z procedurą związaną ze zwrotem nadpłaconego tam podatku. Według szacunków Euro-Tax.pl do odzyskania będzie nawet 1,5 mld złoty, a na każdego emigranta przypadnie około 900 euro za trzy miesiące pracy za Odrą. Procedura nie jest skomplikowana, ale musi zostać rzetelnie opracowana.
Czytaj więcej »Proces zwrotu podatku w Niemczech

Innowacyjny model CPA w spółkach e-commerce

Marketing sprzedażowy jest kluczowym dla spółek e-commerce narzędziem do sprzedaży usług i pozyskiwania klientów. Tylko w pierwszej połowie 2009 roku największy partner afiliacyjny Euro-Tax.pl wygenerował 18 500 leadów inkasując ponad 300 000 PLN wynagrodzenia za efekt. Model CPA staje się coraz popularniejszy w spółkach, które zobowiązane są do ścisłego kontrolingu wydatków i kosztów prowadzonych kampanii marketingowych i promocyjnych.

Czytaj więcej »Innowacyjny model CPA w spółkach e-commerce

Zysk Euro-Tax.pl większy o 56 %

Euro-Tax.pl S.A. w pierwszym półroczu 2010 roku zarobiła 1 733 tys. PLN netto. W porównaniu do analogicznego okresu z roku ubiegłego stanowi to wzrost zysku netto o 56 %. Spółka osiągnęła wynik dzięki wzrostowi przychodów ze sprzedaży, które po pierwszych dwóch kwartałach 2010 roku wyniosły 5 563 tys. PLN. Oznacza to, że jej przychody były większe o 29 % w stosunku do analogicznych 6 miesięcy  2009 roku. Wówczas wynosiły one 4 328 tys. PLN.

Czytaj więcej »Zysk Euro-Tax.pl większy o 56 %

Fundusz venture capital Enterprise Investors zainwestuje w Euro-Tax.pl

Enterprise Venture Fund I (EVF), fundusz venture capital zarządzany przez Enterprise Investors (EI), podpisał umowę inwestycyjną, na podstawie której zainwestuje w Euro-Tax.pl. Spółka jest liderem polskiego rynku zwrotu podatku nadpłaconego w zagranicznych urzędach skarbowych. Kwota inwestycji EVF wyniesie 7,25 mln zł. Fundusz EI obejmie 25,01% firmy.Czytaj więcej »Fundusz venture capital Enterprise Investors zainwestuje w Euro-Tax.pl

Fundusz venture capital Enterprise Investors zainwestuje w Euro-Tax.pl

Enterprise Venture Fund I (EVF), fundusz venture capital zarządzany przez Enterprise Investors (EI), podpisał umowę inwestycyjną, na podstawie której zainwestuje w Euro-Tax.pl. Spółka jest liderem polskiego rynku zwrotu podatku nadpłaconego w zagranicznych urzędach skarbowych. Kwota inwestycji EVF wyniesie 7,25 mln zł. Fundusz EI obejmie 25,01% firmy.

Czytaj więcej »Fundusz venture capital Enterprise Investors zainwestuje w Euro-Tax.pl