Archiwa tagu: Euro Bank

Nowa promocja eurobanku – „kredyt gotówkowy z premią roczną”

eurobank uatrakcyjnił swoją ofertę dla Klientów, którzy rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań. Klient może otrzymać roczną premię w wysokości nawet do 800 zł za terminowe spłacanie rat. Dodatkowo w nowej promocji: „kredyt gotówkowy z premią roczną” bank oferuje niższy koszt kredytu, dzięki 0 zł prowizji i 0 zł opłaty przygotowawczej.

19 banków oferuje kredyt z dopłatami

Z początkiem marca dwie kolejne instytucje: Millennium i BNP Paribas Fortis, zaproponują kredyty w ramach programu „Rodzina na Swoim”. Oznacza, to, że już 19 banków będzie udzielało kredytów z dopłatami do odsetek. Tylko w ostatnich miesiącach lista wydłużyła się o 5 instytucji. Wszystko przez rosnące zainteresowanie kredytami z dofinansowaniem do odsetek.

Czym właściwie jest program Rodzina na Swoim

Coraz wyższe odsetki oraz wahania kursów walut powodują, że ludzie planujący zakup własnego mieszkania czy domu poszukują sposobów na obniżenie opłat. Szansę taką dają dopłaty programu rządowego Rodzina na Swoim, którego popularność wciąż rośnie.

Raiffeisen Bank Polska S.A. wybrał system MailPro

Na mocy podpisanej w ostatnich dniach umowy, firma MailPro zajmująca się profesjonalnymi usługami e-mail marketingowymi zagwarantuje Raiffeisen Bank Polska S.A pełną obsługę w zakresie e-mail marketingu. MailPro zapewni skuteczne wsparcie działań marketingowych, mających na celu rozwijanie  długotrwałych, opartych na zaufaniu relacjach z klientami Banku.