Przejdź do treści

eSKY.pl

1 eSKY.pl

Pokochaj latanie

eskyStrach przed lataniem, zupełnie irracjonalny i ten mający pewne podstawy, jest problemem wielu osób. Nie pomagają statystyki mówiące o tym, jak bezpieczne jest latanie w porównaniu chociażby do podróży samolotem – organizacja International Air Transport Association, reprezentująca praktycznie wszystkie wielkie linie lotnicze, obliczyła ryzyko katastrofy samolotu jako 0,81 na milion lotów, co oznacza, że prawdopodobieństwo śmierci w katastrofie lotniczej wynosi zaledwie 0,00001 proc. Skoro nie statystyki, to co może pomóc? O tym czego się boimy i dlaczego nie powinniśmy mówi Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl.

Czytaj dalej »Pokochaj latanie

2 eSKY.pl

eSKY.pl i Onet połączyły siły

eskyWspółpraca serwisu eSKY.pl z Onet-em rozpoczęła się w 2008 roku, kiedy to na serwisie Onet.Podróże zaimplementowano autorski system wyszukiwania lotów – eSKY.pl Travel Seach, co umożliwiło użytkownikom tego medium internetowego szybki zakup biletów lotniczych. W 2011 roku to partnerstwo poszerzono i eSKY.pl został jedynym operatorem hotelowym współpracującym z Onet-em. Zwieńczeniem tych działań stał się serwis www.esky.onet.pl.

Czytaj dalej »eSKY.pl i Onet połączyły siły

3 eSKY.pl

eSKY.pl wchodzi z reklamą do TV

eskyRuszyła kampania telewizyjna Internetowego Centrum Podróży eSKY.pl, serwisu turystycznego oferującego klientom kompleksowe usługi turystyczne. Spot reklamowy powstał przy współpracy z agencją The Digitals, która była odpowiedzialna za jego scenariusz, nadzorowała realizację produkcji oraz zakup mediów, a obecnie koordynuje przebieg kampanii.

Czytaj dalej »eSKY.pl wchodzi z reklamą do TV

4 eSKY.pl

Wakacje o tradycyjnym smaku…

eskyMyśleliście kiedyś o tym, żeby tak zaplanować urlop, by mieć możliwość uczestniczenia w charakterystycznych dla danego regionu czy kraju uroczystościach i festiwalach? Wakacje to doskonały moment na odkrywanie nowych rzeczy, a tradycyjne święta to szansa, na próbowanie smaków, oglądanie strojów i uczestnictwo w wydarzeniach, które nigdzie indziej nie mają takiej formy. Do wakacji pozostała jeszcze chwila, zatem już teraz Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl poleca kilka festiwali, które w lipcu i sierpniu warto odwiedzić.

Czytaj dalej »Wakacje o tradycyjnym smaku…

5 eSKY.pl

Majówka w Polsce. Ile za nią zapłacimy?

eskyMajówka każdego roku wiąże się ze zwiększoną aktywnością Polaków. Czy podróże oznaczają wyłącznie wyjazdy zagraniczne? Przeciwnie, z roku na rok coraz chętniej wykorzystujemy weekend majowy na podróże po naszym kraju – w stosunku do roku ubiegłego odsetek osób, które zdecydowały się na taki wyjazd zwiększył się o 7 proc. Dokąd jeździmy? Na jak długo? I ile to kosztuje? O tym wszystkim można przeczytać w raporcie przygotowanym przez serwis eSKY.pl.

Czytaj dalej »Majówka w Polsce. Ile za nią zapłacimy?

Jedziemy na narty! Ile to kosztuje?

Zagraniczne wyjazdy na narty są bardzo popularne wśród Polaków. Każdy – gdy decyduje się na zimowe wczasy – liczy na dobry śnieg, a w Polsce niestety nie jest on pewny. Czy jeździmy tam gdzie jest najtaniej? Na ile istotne są dla nas ceny? I ile należy zapłacić, by wyjechać? Które kierunki są najtańsze? O tym wszystkim można przeczytać w raporcie Internetowego Centrum Podróży eSKY.pl.

Czytaj dalej »Jedziemy na narty! Ile to kosztuje?

Wczasy first minute… Czy to się opłaca?

eskyJest styczeń. Biura podróży nadal kuszą atrakcyjnymi cenami wyjazdów z oferty first minute. A klienci? Z jednej strony propozycje touroperatorów są ciekawe, z drugiej pojawiają się pytania: skąd mogę wiedzieć, że cena wyjazdu się nie zmieni? mieć pewność, że moja sytuacja życiowa nie ulegnie zmianie i będę w stanie wyjechać? Są też pytania o kondycję touroperatora… Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl uspokaja i doradza, na co należy zwrócić uwagę, wykupując wakacje first minute.

Czytaj dalej »Wczasy first minute… Czy to się opłaca?

eSKY.pl oferuje podróż do Szwajcarii

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl wraz z Switzerland Tourism przy Ambasadzie Szwajcarii w Polsce ogłaszają konkurs dla użytkowników Facebooka, pod hasłem: „Podróż do Szwajcarii może być Twoja!”. Zabawa rozpoczęła się 4 września i będzie trwała do 30 września 2012. Zwycięzca otrzyma dwa bilety do Szwajcarii oraz voucher hotelowy do wykorzystania przy rezerwacji noclegu w tym państwie.

Czytaj dalej »eSKY.pl oferuje podróż do Szwajcarii