Archiwa tagu: eSKY.pl

eSKY.pl wchodzi z reklamą do TV

Ruszyła kampania telewizyjna Internetowego Centrum Podróży eSKY.pl, serwisu turystycznego oferującego klientom kompleksowe usługi turystyczne. Spot reklamowy powstał przy współpracy z agencją The Digitals, która była odpowiedzialna za jego scenariusz, nadzorowała realizację produkcji oraz zakup mediów, a obecnie koordynuje przebieg kampanii.

Wakacje o tradycyjnym smaku…

Myśleliście kiedyś o tym, żeby tak zaplanować urlop, by mieć możliwość uczestniczenia w charakterystycznych dla danego regionu czy kraju uroczystościach i festiwalach? Wakacje to doskonały moment na odkrywanie nowych rzeczy, a tradycyjne święta to szansa, na próbowanie smaków, oglądanie strojów i uczestnictwo w wydarzeniach, które nigdzie indziej nie mają takiej formy.

Jedziemy na narty! Ile to kosztuje?

Zagraniczne wyjazdy na narty są bardzo popularne wśród Polaków. Każdy – gdy decyduje się na zimowe wczasy – liczy na dobry śnieg, a w Polsce niestety nie jest on pewny. Czy jeździmy tam gdzie jest najtaniej? Na ile istotne są dla nas ceny? I ile należy zapłacić, by wyjechać? Które kierunki są najtańsze? O tym wszystkim można przeczytać w raporcie Internetowego Centrum Podróży eSKY.pl.

Wczasy first minute… Czy to się opłaca?

Jest styczeń. Biura podróży nadal kuszą atrakcyjnymi cenami wyjazdów z oferty first minute. A klienci? Z jednej strony propozycje touroperatorów są ciekawe, z drugiej pojawiają się pytania: skąd mogę wiedzieć, że cena wyjazdu się nie zmieni? mieć pewność, że moja sytuacja życiowa nie ulegnie zmianie i będę w stanie wyjechać?

Co kryje się za hotelowymi gwiazdkami?

Gwiazdka gwiazdce nierówna, to stwierdzenie słyszy się nie raz od osób, zatrzymujących się w hotelach. Niezależnie od tego, jak duże są różnice w standardzie obiektów w poszczególnych krajach, system „gwiazdek” sprawdza się i pomaga klientowi postawić oczekiwania na odpowiednim poziomie.