ESKADRA

EM LAB rozpoczyna skup akcji własnych

Spółka EM Lab, uznana za jedną z dziesięciu najbardziej innowacyjnych firm na rynku NewConnect, podjęła decyzję o rozpoczęciu skupu akcji własnych. Spółka specjalizująca się w nowoczesnej komunikacji marketingowej przeznaczyła na pierwszy etap skupu 0,5 mln. zł. Skupione akcje w świetle uchwały ostatniego WZA mają posłużyć spółce w celu sfinansowania transakcji przejęcia innego podmiotu.Czytaj więcej »EM LAB rozpoczyna skup akcji własnych

Markowa kampania reklamowa – ESKADRA Agencja Reklamowa dla Stowarzyszenia ProMarka

Z początkiem sierpnia 2009 r. rozpoczęła się ogólnopolska kampania reklamowa na rzecz promocji produktów markowych. To już czwarta edycja społeczno-edukacyjnej akcji „Wybierz Markowe!” zainicjowanej przez Polskie Stowarzyszenie Wytwórców Produktów Markowych ProMarka. Odpowiedzialność za jej najnowszą kreację oddano w ręce firmy ESKADRA Agencja Reklamowa. Agencję wyłoniono w drodze przetargu.Czytaj więcej »Markowa kampania reklamowa – ESKADRA Agencja Reklamowa dla Stowarzyszenia ProMarka

Eskadra PUBLICA i kreatywny parytet

Eskadra PUBLICA rozbudowuje zespół kreatywny o dwie panie. Od 1 sierpnia 2009 Zuzanna Podlewska – Graphic Designer oraz Agnieszka Starzyńska – Copywriter będą pracowały razem z Markiem Tobolewskim. Tym samym proporcje płci w teamie kreatywnym ustawią się na poziomie 2 do 1 dla kobiet. „Parytet jest co prawda ostatnio modny, ale nam zwykłe 50 na 50 wydaje się za mało kreatywne.” – żartuje Sebastian Łuczak, Prezes Zarządu Eskadry PUBLIKI.

Czytaj więcej »Eskadra PUBLICA i kreatywny parytet

ESKADRA Agencja Reklamowa realizuje Roadshow dla trzech marek Polkomtel S.A.

Od 11 lipca do 22 sierpnia 2009 roku ESKADRA Agencja Reklamowa prowadzi wakacyjną akcję promocyjną dla Polkomtel S.A. – Trick Truck Plus. Roadshow marek 36i6, Simplus oraz Muzodajnia.pl odwiedza największe polskie miasta zapewniając ich mieszkańcom wirtualną oraz sportową rozrywkę. Specjalną atrakcją jest lowrider – jedyny w Polsce tańczący samochód.Czytaj więcej »ESKADRA Agencja Reklamowa realizuje Roadshow dla trzech marek Polkomtel S.A.

Reda wsparcie da

Eskadra PUBLICA, agencja public relations należąca do Grupy Komunikacyjnej Eskadra, rośnie w siłę. Nowy Account Manager – Zuzanna Reda wniesie do zespołu „rzepową” rzeczowość i szczyptę meksykańskiej egzotyki.
Czytaj więcej »Reda wsparcie da

Promocja największych polskich miast w styczniu – raport NewsPoint i info-PR

Wspólny raport NewsPoint i info-PR dotyczy artykułów na temat promocji miast wojewódzkich, które ukazały się w styczniu b.r. w mediach internetowych. Raport obejmuje publikacje na temat 18 miast (stolic województw oraz siedzib władz wojewódzkich) i dotyczy artykułów publikowanych w internecie w dniach 1-31 stycznia.
Czytaj więcej »Promocja największych polskich miast w styczniu – raport NewsPoint i info-PR